Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindenért a férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenért a férfi a hibás, ha rossz egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet kimondani, h a nőkben is lehet a hiba? Mi van, ha egy nő frigid/prűd, elviselhetetlenül hisztis, arrogáns, rosszindulatú, hűtlen vagy betegesen féltékeny stb... H egy volt barátnőmet idézzem: "Nálunk van a p*na, úgyh mi mondjuk meg h mi van." Most komolyan? Azt hiszik h mi (én legalábbis) csak a szexért vagyunk velük? Nekem számít az is, h kedves, intelligens, mélyérzésű ember legyen, akivel kellenesen lehet eltölteni az időt, mélyebb , komolyabb dolgokról is el lehessen beszélgetni vele, elfogad engem, tiszteletben tartja az ízlésemet, nem tapintatlan, szeret és tisztel, és én is viszont őt. Ehelyett mi van? Az állandó savazás, kényeskedés, mocskos játszmák. Nyilván, nessze nem vagyok tökéletes, de igyekszem mindent megadni az aktuális partneremnek, mindegyiket komolyan veszem, már csak a tisztesség is úgy kívánja. Ha meg tényleg ennyire rossz ember vagyok, akkor miért nem rúgnak ki kerek perec, miért tartanak ki a "kapcsolatok" 1-1.5 évig? A közelmúltban összejöttem egy 20 éves lánnyal, egy tündér (nek tűnt) volt, teljesen belehabarodtam. 10 hónapig jártunk, lehoztam neki az égről is a csillagot, lestem minden kívánságát, gyengéd voltam vele. Ennek ellenére feszegette a határokat (Me

gpróbált féltékennyé tenni, bezzeg amikor egy kirándulás alkalmával összefutottam egy régi nő ismerősömmel, akivel egyébként soha semmi sem volt köztünk, pár szót váltottunk, utána mindig ezzel vagdalkozott.) Szűz volt, és ezt maximálisan figyelembe vettem, nem sürgettem semmivel, nem is feküdtem le vele, ennek ellenére ő, és a családja is megállás nélkül küldte a finom utalásokat, h: "te úgyse dughatod meg a mi kis hercegnőnket". Végül 10 hónap után meguntam, h se pénz, se posztó, meg a féltékenységi rohamait, amikor felkerült face-re egy baráti társasági fotó, amin néha felbukkant egy-két női ismerős is. Hiába hívtam minden alkalommal, ha volt vmi program, pedig kultúrált társaság vagyunk, nem akart jönni. Szakítottam vele, persze szerinte, meg a családja szerint én csak egy mocskos perverz disznó vagyok, aki nem hajlandó éveket várni a kislányukra, meg lesni minden kívánságát 0-24-ben, munkahely, levelező egyetem, és kertes ház mellett. Most ez a saját szubjektív példám volt, de valahogy máshol is ezt látom/hallom. Ide is feljövök, és a férfiak mocskolása/alázása van, h nekünk csak a farkunk van, meg h hordjuk haza a százezreket, milkókat, aztán kussoljunk. Persze, legyen egyenjogúság a nőknek, meg sok szempontból sokkal nehezebb nekik, de ne éljenek már vissza ezzel...



2021. márc. 29. 22:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Az tény és való, hogy sokkal több férfi vágyik kapcsolatra, és függ a Nőtől, mint forditva
2021. márc. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez elég szomorú.
2021. márc. 29. 22:32
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Rosszul választottál. Amiket felsoroltál igényeket, ahhoz kellene tartanod magad választásnál. A férfiaknak egyébként ez mondjuk egy sebezhető pontjuk, nem elég tudatosak, sokszor egy szép test/pofi elveszi az eszüket. Ha viszonykag normális a csaj, akkor neg végképp. Pedig ennél sokkal, de sokkal több kell egy igazán szép és egyenrangú kapcsolathoz.
2021. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert ma barátnőd olyan, amilyen, nem kéne egy hülye általánosító kérdést kiírni, aminek semmi köze a valósághoz.
2021. márc. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Hát figyi bevállasztottál. De már az elején kellett volna hallgatni a vészjelekre, mert mint látod nem érte meg a végén a dolog.


Az igényeid teljesen jogosak, de nem szabad alább adni, és hagyni magad. Ha a nő nem tud felnőni ehhez, akkor el kell engedni.

2021. márc. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, h már régóta nem a külső az elsődleges szempont. Annyi h ne legyen extrém módon elhízva, meg ne legyen vállalhatatlanul ronda. Meg persze egy alapvető intelligencia és megnyilvánulási készség se árt, ha van. Nem hinném h olyan magasak lennének ezek az elvárások. Jó, az a 20 éves lány tényleg szép volt, (számomra mindenképpen) de "kategóriájában" átlagosnak számított. De mindegy is, csak azt nem értem h miért nem lehet a másik embert egyenrangúnak kezelni, nem hinném h ez jelenti a szeretetet...
2021. márc. 29. 22:43
 7/21 anonim ***** válasza:
97%
Rossz mintát hozott magával. Ő ilyen. Neked is meg kell húzni a határokat, ne te tegyél meg mindent a kapcsolatért, mert kettőtöknek kell tenni érte. Így meg kihasznál.
2021. márc. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

Ezen az oldalon más sem megy 0-24, csak az hogy a férfiak provokálják a nőket sértő, megalázó kérdésekkel, vagy elhárítják a ferfitársaikról a felelősséget (néha még akkor is amikor családon belüli erőszakról van szó) erre meg kiírod, hogy jaaaaaaj a nőkről egy rossz szót sem lehet szólni.


Ehhez pofa kell.😀

2021. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

#6

Annyi h ne legyen extrém módon elszegényedve, legyen autoja, meg ne legyen vállalhatatlanul csóró. Meg persze egy alapvető intelligencia és megnyilvánulási készség se árt, ha van. Nem hinném h olyan magasak lennének ezek az elvárások.

- ! Ha én ezt leírom, aranyaso vagyok, ha te nem jossz ossze tulsulyos csajjal, aaaaz rendben van! Az nem felszines....

Erzed a kettos mercet?

2021. márc. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#8-as: Szerintem elég érthetően leírtam, h bántam a barátnőimmel, és mit kaptam vissza. És nem csak én tapasztalom ezt. Az ilyen atlétatrikós, asszonyverő alkeszok már vidéken is kihalófélben vannak, maximum vmi északkelet-magyarországi putriban találsz ilyet. De azoknak a többi férfi szerint is a föld alatt lenne a helye.
2021. márc. 29. 23:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!