Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ha összevesztek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha összevesztek a párotokkal, és a férfinak volt igaza, odamentek békülést kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Vagy megvárjátok míg lenyugszik és ő jön oda?
2021. jún. 16. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánatot kérek, és elmondom, hogy nem volt igazam.
2021. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert én belátom ha hülye voltam, csak nem szeretek odamenni, amíg ő nem jön, mert amíg dühös nem akarok közeledni felé. Csak nem tudom ez jó-e, vagy így az jön le, hogy én vagyok a hibás, mégis neki kell odajönni először..
2021. jún. 16. 16:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott a férjem tombolni, ordítani, agresszív lenni, semmi ilyesmi, hogy ne mernék odamenni hozzá... Odabújok, vagy csak megfogom a kezét és elmondom, hogy ne haragudjon, nem volt igazam.
2021. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy tombol, az én párom megsértődik, és mogorva egy darabig. Amíg nem lesz újra kedves, addig nem jó hozzá szólni..
2021. jún. 16. 16:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én még napokkal később is képes vagyok bocsánatot kérni, ha hülyén viselkedtem. Amúgy nálunk az a "bevált", hogy ha veszekszünk valamin (általában apróságokon, hülyeségeken), utána 1-2 órát várunk mindketten, addig ő a hálóban szöszmötöl, én a nappaliban... ez pont elég idő, hogy mindkettőnkben csillapodjanak az érzelmek, áttudjuk reálisan gondolni. Ha én hibáztam, én megyek oda hozzá, ha ő hibázott, ő jön. De mindketten tudunk és szoktunk is bocsánatot kérni. És nem ilyen "naa,bocsi" szinten, hanem tényleg elnézést kérünk és beismerjük, hogy hibáztunk. Ez működik már 4 éve.


Párom sem agresszív típus, ő max a hangját tudja felemelni néha, amikor valami nagyon hülyeséggel akasztom ki... de hála égnek ez max az összeköltözés utáni első hónapokban fordult elő, mikor még "csiszolódtunk", mostmár jó ideje béke van :)


23L

2021. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én, amikor kapcsolatban voltam, sajnos még akkor is, amikor nem neki volt igaza, mert nem bírtam a haragszomrádot. Szerencsére tanultam ebből - de még mindig én kezdeményezem a bocsánatkérést, ha úgy érzem, én voltam a hibás / nem nekem volt igazam, akármilyen kapcsolatról van szó.
2021. jún. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Enezt ugy oldottam meg,h nem jarok veszekedos duhongo agressziv pasival.


Az en elettarsam mindig nyugodt kiegyensulyozott. Sose duhong.


Legjobb ,ha kirugod a duhongo bunkot es keresel es nyugist ferfit.

2021. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7#

Neked meg az lenne a legjobb,ha tudnál ertelmezni egy egyszerű kerdést.

2021. jún. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Általában odamegyek.

Nagy kegyesen oda nyomom az arcom, hogy adhat egy puszit 😃

Beválik.

Ad :D

Lehet, hogy duzzogva, lehet, hogy nevetve, de ad :D

Ő is hasonló módon szokott békülést kezdeményezni. :)

És általában mindegy ki volt a hibás, kinek volt igaza.

Az ilyen békejobb után szoktuk már higgadtan megbeszélni a dolgot.

2021. jún. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7

Hol volt szó dühöngésről meg agresszióról? Csak mert a kérdező mogorvaságot írt... :D


A kérdésre válaszolva: persze. Ha ilyen a helyzet, akkor szoktunk tartani egy kis "durci-szünetet", aztán ha mindketten kiduzzogtuk magunkat akkor megbeszéljük, és általában mindketten bocsánatot kérünk.

2021. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!