Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal összevesztünk, ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal összevesztünk, ki kezdeményezze a békülést?

Figyelt kérdés
Dél előtt összevesztünk, akkor Ő felhívott, de én nem nagyon reagáltam rá. Utána írtam neki hogy bocsánat kb fele fele arányban volt igazunk, hülyeségen vesztünk össze. Tehát úgy felhívnám, mert nagyon szeretem, de félek hogy nem is érdekli a dolog....

2012. szept. 29. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az kezdeményezze a békülést akinek fontosabb, hogy béke legyen...mert a másik úgy se fogja
2012. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem simán hívd csak fel ha szeretnéd:)

Persze a volt barátommal nekünk is volt, hogy veszekedtünk hülyeségeken..ma már csak 1re emlékszek szerencsére és akkor én mentem hozzá békülni..az egész annyi volt csak, hogy nem szóltam semmit csak nyomtam egy csókot a szájára erre csak ennyit mondott "szeretlek" :) és el is volt intézve :D

2012. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ejj, már megint összevesztetek. Hagyd már azt a hülyegyereket, nem jött össze neki a másik csajjal ezért előszedett a kispadról hogy legyen kivel szexelnie.
2012. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!