Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezért hatagudjak a páromra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért hatagudjak a páromra?

Figyelt kérdés

Mindketten 25 évesek vagyunk, a párom egy régi házat örökölt, megbeszéltük hogy felveszünk 500ezer forintos kölcsönt, abból 2 ablakot cseréltetni akartunk meg kifesteni 2 szobát + konyhát.

Erre elköltötte a pénzt, új tévére és vett magának egy Ps5-t mondván mert most megtehetjük, de a kölcsönből vette mindkettőt. Tegnap este hazaértem munkából és ez fogadott. Most mihez kezdjek? Persze a kölcsönt visszafizetem és az ablakok meg a festés?


Jól összevesztünk, azt mondta a kettő régi faablakot úgy se tudtuk volna kicseréltetni mert nincs áthidaló, meg nincs a házon koszorú se


2021. jún. 22. 09:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Tipikusan az a pali, akinek ha van egy kis lóvé a zsebében úgy csinál, mintha milliomos lenne...az mindegy hogy hitelből😅😅

Hagyd ott, mert olyan adósságba fog keverni, hogy beleőrülsz. Gyereket meg remélem nem.tervezel szűlni neki:)

2021. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Na,ilyen ember nem kéne még a környékemre sem, nemhogy társnak.

Ahogy a 4es írta...

Visszavinni mindent,ha nem lehet, akkor használtan eladni.

Még így is kevesebbet buksz, mintha az egészet fizetheted vissza.

Remélem nem a te neveden van egyedül a hitel.

Amúgy kb szétvertem volna a fejét egy ilyen húzásért.

2021. jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ami lemaradt,hogy ha jót akarsz magadnak,akkor egy ilyen ember mellett nem ragadsz le.
2021. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy tanácsot fogadj el!

Hitelt másnak,más házára soha ne vegyél fel!!!

Felújításra sem.

Nem egy egyszerű helyzet,ha valami a másiké és úgy lakik benne az ember.

De az ott lakás értékét a kezed munkájával is megfizetheted.

Egy portát rendben tartani is épp elég.

Nem azt mondom,hogy egy vödör festéket ne vegyél vagy egy villanykapcsolót...

De egy felújítás , amiért évekig fizetsz,aztán ha mégsem maradtok együtt,nagyon tud fájni emberileg és anyagilag is.

Ráadásul tiszta sor,hogy nem keres jól egyikőtök sem,mert 500ezres hitelt csak az vesz fel általában,aki hónap végéig is alig tudja kihúzni a fizetésből.

Az a magyarázat pedig,hogy most engedhetitek meg magatoknak...

Ehhez azért tényleg nagyon ostobának kell lenni.

Egy ilyen gondolkodású ember mellett soha nem lesz stabil, nyugodt jövőd.

Egyik hülyeség, adósság után a másik.

Fiatal vagy még, kár lenne így elcseszni az életed.

2021. jún. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
7%
Hol tudott venni PS5 meg normális TV-t 500-ból, az érdekelne engem. :D Mert annyiért kb a szart kapja csak.
2021. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért te fizetnéd vissza a kölcsönt? Amúgy legalább szabad felhasználású?
2021. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy felelőtlen h.lye

Ritkán írok ilyet mert a megoldások híve vagyok....

De dobd ki!!!

Az ilyen még a kaja pénzt is elszórná másra aztán éheztek.

2021. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jutott eszembe, hogy tipikusan az a pasi, akinek ha van pénze, már rögtön úgy tesz, mintha milliomos lenne. Kicsit olyan, mint a szomszédom. Naponta jár vásárolni, új ruha, új szőnyeg, minden új, csak épp fűtés nélkül voltak télen egy ideig, mert a régi, évek óta hanyatló gázkazánt még véletlenül sem cseréltetik ki...


Párkapcsolatra nem kellene. Még akkor sem, ha az ő nevén van az 500.000. Igen is, van az alapszükséglet meg a kötelesség, és csak utána a szórakozás. Télen majd odafagy a TV elé, mert rossz a régi nyílászáró, és húz be a hideg?


Az ablakok cseréje jó befektetés, ugyanúgy, ahogy a szigetelés is.

2021. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt mérges lennék, szerintem itt vége is lenne a kapcsolatnak. Ha valakivel közös életet szervezek és az a hitelt a tudtomon kívül ilyen f*szságra veri el, az nekem komolytalan nagyra nőtt gyerek.
2021. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan kérdezed? Nem, dehogy, szüljél is neki rögtön.
2021. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!