Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom undorodik a menstruá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom undorodik a menstruáció tényétől. Mikor megjön, nem jön annyira a közelembe, és "dzsúznak" hívja a vért. Szerintetek mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 18:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Vard meg, amig teljesen lehuz...
2021. jún. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy te meg undorodsz a spermájától ..


Amúgy meg kuka.

2021. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
remélem, hogy nem több 15-nél, mert ha igen, akkor k*rva gáz. a spermája is testnedv, akkor az is undorító, főleg, hogy azzal érintkezni is ,,kell"
2021. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kapcsolatban ilyen nem fordulhat elő. Kuka.
2021. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen férfiakat egy háborúban nem tudom elképzelni. "Fúúj , vér... megyek inkább sírni" :D
2021. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
64%
Ez lehet le lesz pontozva, és undorító lesz, de én ki is nyalom olyankor, ha kéri a nő..nem hogy menekülnék mert meg van neki. Tudom, elég beteg stb..de ez van:D:)
2021. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem keress egy normális FÉRFIT
2021. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

Jó katona vérben is harcol:D Amúgy az felér egy disznóvágással olyankor.

A te pasid fiúka :/ ennél gyerekesebben nem tudna viselkedni.

2021. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
Kisfiú, fel kellene nőnie. Ezt nem tudod megtenni helyette.
2021. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
8%

Semmi együttérzés?


Én is undorodom tőle, pedig nő vagyok. Szerencsére mióta spirálom van, nem menstruálok(vagyis nem jön belőlem semmi).


Ami jön, az nem sima vér, hanem MÉHFAL CAFATOK!. Gratulálok annak a kannibálnak, aki benyalja a nője belső szerveit..


Szerintem is undi, dehát ez van, el kell viselni szó nélkül, mert az élet undi. Mellesleg a spermától sem vagyok oda, nem fürdenék egy kád spermában és nem szeretek belenyúlni sem, ha hordókban árulnák nem vinnék haza, hogy jajj dejó, sperma.. A barátomat meg sperma nélkül is ugyanúgy szeretném és ugyanúgy vonzódom hozzá, gondolom titeket sem érdekel, hogy vérzik e a szerelmetek, szóval ti sem kötődtök a kihullott méhfalához annyira.


Van, van, nem olyan jó, de azért annyira nem is rémes. Amíg nem szid, addig szerintem ne aggódj. Amúgy lehet simán a vért nem bírja, akkor is elájul, ha vért vesznek tőle, nem?

2021. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!