Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megismertem egy csodálatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy csodálatos nőt, de vannak gondok, mitévő legyek szerintetek?

Figyelt kérdés

Pár évvel idősebb nálam, de nem zavar mert nem látszik rajta, én amúgy 35 éves vagyok. De oltás ellenes, én viszont már rég beoltattam magamat. Lehet így jövönk?

Nekem kell ez a nő, csak rá kéne vennem valahogy, hogy oltassa be magát.


2021. jún. 23. 18:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%

Ne szapuljátok már a kérdezőt, és ha nem akarnak gyereket akkor mi van? Akkora kataszrófa ez?

Gondolom azért akarja hogy beoltassa magát a nője, hogy tudjon közös programokat szervezni vele, mert nem tudom feltűnt-e, de aki nincs beoltva, azt teljesen ellehetetlenítik a korlátozásokkal, ergó nem viheti el akárhova, például külföldi útra, de még egy nyamvadt étterembe sem, vagy legyen szó bármilyen zárt rendezvényről.

2021. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
9%
11: és ez 3-5 év múlva is így lesz? A kapcsolatokat hosszú távra tervezik, nem azért, hogy 1 hónap ismertség után már elugorj a Karib-szigetekre.
2021. jún. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én beolttattam magam, és nem érdekel hogy egy nő beolttatta-e magát, összejövök vele. Hozz össze vele hogy ne vesszen kárba az igyekezet! :)
2021. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Dugni egyébként talán otthon a legjobb!

Ja! Bocs! Nem! Mindenütt!

2021. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
37%

12

A koronavírus nem fog eltűnni, bármennyire is szeretnék az emberek, meg kell tanulni együtt élni vele, úgyhogy igen 3-5 év múlva is ez lesz, amilyen barmok a vezetők.

2021. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
88%

Mondjuk nem mindegy hogy mit takar az "oltásellenes".

Ha csak simán úgy van vele, hogy nem kell ő a nyájimmunitás eléréséhez, akkor ok. Ha viszont olyan aki chipekről meg raptorokról meg háttérhatalmakról beszél az oltás kapcsán.. ott nem az oltás lesz a legnagyobb baj:D


Kérdező!

Hívd el étterembe, fürdőbe, moziba vagy egy hétvégi nyaralásra. Aztán előtte lévő nap kérdezz rá, hogy "ugye be vagy otlva, mert anélkül be se engednek". Aztán fújd le a programot, mivel védettségi nélkül ilyen helyekre nem lehet menni, és legyél szomorú.:D


Igazából ha nem ilyen összeesküvéselméletes gyökér, akkor különösebb ellenérv nincs az oltás ellen. Viszont óriási előnye, hogy élheted az életet normálisan.

2021. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem esett volna le, a kérdező a szokásos oltásellenes provokáló...bár az itteni oltásellenes prolik minden konteót beszopnak, már nem lep meg ez sem. :)
2021. jún. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy az valami elképesztő, hogy az "oltott" embereket akarják ilyen térítőnek beállítani, miközben az oltásellenesek keltik mindenhol a lincshangulatot, állatkertet gyújtanának fel 8mert nem negedik be őket, érdekes módon múzeumot már nem :)), két ismerősömet is le kellett tiltanom, mert amikor megtudták, hogy beoltattam magam, fenyegeteni kezdtek.
2021. jún. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"5,5 millió beoltottnál megszűnik a kötelező maszkhasználat – kivéve az egészségügy területét ott marad – és nem kell védettségi igazolvány szállodákban, éttermekben, fürdőkben – jelentette be Gulyás Gergely."


tehát ennyi értelme volt kiállítani 5 millió igazolványt, hogy használhassuk kb. 3 hónapig... fantasztikus

2021. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

XD

Agymosott.

Én beoltattam magam egy agymosott miatt, akit szeretek, persze csak kínaival.

2021. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!