Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

A párom rendszeresen azt csinálja, ha telefonon beszélünk, hogy úgy viselkedik, mintha egy idegen lennék. Van, hogy felhív úgy, h vannak mellette, eldarálja, amit mondani akar, meg sem kérdezi, nem zavar-e vagy nem zavart-e meg valamiben, csak mondja-mondja, én meg hallgatom. Aztán, ha erre válaszolok, majd mondom, hogy nem hívott túl jókor, mert ez vagy az van, akkor annyit válaszol, hogy "ja, oké". Semmi bocsi, vagy valami. Ha visszakérdezek, hogy mi ez a "ja, oké", akkor arra is "ja, oké" a válasz. Ha olyankor beszélünk, hogy nincs mellette senki, akkor tök normálisan lehet vele beszélni, de mások előtt ilyen furcsa.

Kérdeztem már tőle, hogy miért csinálja ezt, azt válaszolta, hogy annyira meg akar felelni mások előtt, h ne tűnjön papucsnak, hogy oda se figyel arra, én mit mondok ilyenkor neki. Mit lehet ezzel kezdeni? Egyébként sosem kell papucsként viselkednie mellettem, már mikor összejöttünk is meg volt ez a problémája. Kértem tőle, hogy ha mások is vannak mellette, inkább ne vegye fel, ha hívom esetleg, mert ez nekem tök kellemetlen így és ő se hívjon mások előtt. Viszont ez meg hosszú távon számomra nem járható út. Tényleg csak a szakítás marad, ha nem akarok ilyen hülye szitukat? Mennyire szerethet engem, ha mások véleménye jobban számít? Hogy lehet ezt jól kezelni?



2021. jún. 25. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdeztem már tőle, hogy miért csinálja ezt, azt válaszolta, hogy annyira meg akar felelni mások előtt, h ne tűnjön papucsnak, hogy oda se figyel arra, én mit mondok ilyenkor neki."


Pffff, ez nagyon gáz. Megint így felhívna én rácsapnám a telefont, aztán ha dedós kisfiúból férfivá érik egyszer, akkor újra beszélhetünk. Addig meg beszélgessen anyukájával.

2021. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja mert mások előtt kedvesen beszélni az asszonnyal telóba az papucs? Fú... ismerek ilyen "férfit", haverok előtt össze vissza savazza a barátnőjét, minden veszekedésüket úgy ad elő, hogy "hát az asszony hisztizik, tudjátok hogy van ez" (én meg közben a lánnyal beszélgetek messengeren, és nyilván teljesen más a sztori), aztán a faszi hazaér és önkéntesen beáll papucsnak, babusgatja, bügyürgeti, bókol, nyalja a s*ggét kb...


Undorító ez, mikor a srácok előtt nagyfiúnak, keménynek kell mutatni magad de amúgy otthon meg egy plüssmackó vagy.


Én is ezt csinálnám, ha hív, felvenném, de az első ilyen jellemtelen mondata után leraknám. Hátha megtanulja.

2021. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves ez a kisgyerek?
2021. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó ég!Ezzel tutira akarsz foglalkozni?
2021. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval egy ilyen miatt tényleg borítanátok a párkapcsolatot, ha ezen kívül amúgy minden jól működik?
2021. jún. 25. 15:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen miatt simán.
2021. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem "ilyen miatt", hanem a mentalitás miatt. Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, mennyire ismered őt. De ez most még csak a telefonbeszélgetés. Aztán x idő múlva lehet, hogy már ha mentek a barátaival valahova, lekezelően fog veled előttük viselkedni. Lehet a hátad mögött teljesen máshogy ad elő mindent, téged lealacsonyítva.


Szóval nem, nem ilyenért borítanám. Az emögött meghúzódó (nem, nem gyurcsány szál :D) személyiség miatt. Nekem nincs szükségem erre a wannabe-nagyfiú dologra. Ha ebből nyeri az egoját, az rég rossz.


Nekem párom simán akkoris felhív, mikor a srácokkal sörözik (4 éve vagyunk együtt) és simán megkérdezi előttük telóba, hogy "hogy telik az estéd cicó?" meg ilyesmi. És nem, nem papucs. Csak nem színészkedik. És szerencsére a barátai / barátaink is ilyenek, nem szégyen kedveskedni a párodnak.

2021. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát, nekem ez kizárja azt, hogy minden jól működik.
2021. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Meg kell értenie, hogy a szeretet kifejezése, figyelmesség, nem egyenlő a papucssággal.
2021. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!