Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom régi haverja?

Figyelt kérdés
Meg mielőtt össze jöttünk joba volt ezzel a fiúval, meg rajta kívül is volt pár fiú haverja, miután össze jöttünk kicsit kicsit hanyagoltam őket. Ennek már 4 éve, néha beszéltek mikor találkoztak de ez ennyi is volt. Leginkább sokszor velem volt elfoglalva. Most viszont egy pár napja elhivta kajálni, ha tudnak találkoznak, kicsit változott köztünk is pár dolog. Mikor nem vagyunk együtt altalaba velük van ha tud, viszont volt már hogy ha ki tudott volna jönni akkor velük találkozott inkább. Bár mikor együtt vagyunk akkor nem hagynak ott miattuk. De eddig furcsa mert allandoan velem akart lenni,most meg már az sem akkora baj ha pár napig nem találkozunk, eddig is a munka befolyásolta hogy hogy tudunk találkozni, van hogy napokig nem tudunk, volt hogy hamarabb el ment aztán sietett hozzájuk. Nem az a bajom hogy velük van csak régebben mikor én akartam barátkozni az osztaly tarsaimmal allandoan ott volt a seggembe és nem tudtam a többiekkel lenni. Ezért nem jöttem ki túl jól velük. Szünetekben sokszor zaklatott hogy vele legyek.,pedig akkor is tudott volna haverozni. Most meg én vagyok barátnő nélkül. Ő meg haverozik én meg itthon vagyok egyedül
2021. jún. 26. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Elmúlt a rózsaszín köd. Te hibád, hogy nem tartottad barátaiddal a kapcsolatot.
2021. jún. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyan értelmetlenül írogatsz.

Amúgy ez inkább tini kapcsolatok kategória. Természetes, hogy idővel kissé kevesebbet vagytok együtt. Nem is egészséges éjjel-nappal együtt lógni.

2021. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!