Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem unokatestvére elvette a régi extrém szexpartneremet és most találkoztunk? Mennyire kínos ez hosszútávon?

Figyelt kérdés

20 évesen (most 35 vagyok) volt egy extrém szexpartnerem, párkapcsolatban nem voltunk, csak a szexfétisek miatt jártunk össze kb 1.5 évig. A feleségem unokatestvéréröl tudtuk hogy van egy barátnöje (nem szoros a kapcsolat, nem járnak össze, még facebookon se ismerösök), de ennyi. Most volt nemrég az esküvö, oda se voltunk hivatalosak. Viszont egy közös idös rokon 90. születésnapját tartottuk a balatonon. Ott földbegyökerezett a lábam, mert 15 évvel késöbb megjelent a sráccal a régi szexpartnerem, mint konszolidált, visszahúzódó, anyuka típus! Régen nagyon nem ilyen volt, még a viselkedése is gyökeresen megváltozott! Természetesen megismert ö is, de a látszat kedvéért bemutatkoztunk. Nagyon kínos volt az egész nap, feszengtem végig, ö is!

A probléma az volt, hogy ahogy írtam extrém fétis partnerek voltunk, a szó szoros értelmében. Minden (is) megvolt, a legextrémebb dolgok. Anál minden mennyiségben, sokszor pénisz plusz vibrátor egyszerre verzióban, anális öklözés, fenéknyalatás oda-vissza, szájbavizelés, arcraélvezés. Nagyon durva anális fixációja volt a csajnak, a kapcsolat végén már azt pedzegette, hogy a kaki dolgokat is próbáljuk ki, ö akart lenni a szub. Ez már sok volt nekem akkoriban és pont lett egy szerelmem, így megszakítottam a kapcsolatot! Most viszont egy kis félénk nöként ült ott! A srác nagyon vallásos, templomi esküvö volt, aztán az éjszaka folyamán nekem meg egy másik korunkbeli rokonnak panaszkodott, hogy nem jön össze a teherbeesés nekik, pedig hetente csinálják. Hát nem így ismertem meg a csajt, nagyon nem! Furcsálom is.

Hogyan kéne viselkednem ha ezután találkozunk? Sajnos a feleségem úgy összemelegedett az unokatesójával, hogy meghívta magunkhoz öket. Semmit nem tud a dologról köztem és a csaj között, azt meg pláne nem, hogy ilyen dolgokat kipróbáltam egyáltalán. Ö prüdebb típus, elítéli az ilyesmit, amivel nekem nincs is bajom mert fiatalon kiéltem magam. Csak annyira furcsa volt azzal a növel 15 év után udvariasan az asztalnál ülni, akinek legutóbb a szájába vizeltem és a kezemet feldugtam a végbelébe. Nem tudom milyen lenne ha a házunkban vacsoráznánk udvariasan.


Még nem voltam ilyen helyzetben soha! Hogyan oldjam meg? Valahogy le kéne koptatni öket, de nem akarom felfedni a régi viszonyt, mert nagyon féltékeny a feleségem, szülés után nincs még top formában, a csaj meg éppen abban van, valami tornát is oktat.


2021. jún. 26. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pistike, megsütött a nap, mi?
2021. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Jaj annyira látszik, hogy ez egy ordas nagy kamu. Akinek ilyen fétisei vannak, az nem "növi" ki ezeket és lesz prűd kis szentfazék. Te meg a kis barátnőd is felnőttetek mi, mintha a szexuális fétisek ilyen múló rosszullétek lennének. Ne nevettesd inkább ki magad, mert ezt a gyenge szar kamut senki nem fogja bevenni. Szóba se álltok évekig, az esküvőre se mentek, majd a nagyi buliján pont életreszóló barátságot köt az uncsi a nejeddel. Nagyon vicces.
2021. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj ezzel hogy kamu! Segítek. Máskor ne térj ki ennyire és ennyiszer a szexuális részletekre. Nem kell egy kisregényt írni, mert látszik hogy a fantáziádat engedted csak szabadon.


Ha már kamu kérdést írsz, járj utána hogy a valósàgban hogyan működnek a dolgok, ehhez hangold a kérdésed. Ennyi elég is lesz beugrónak!

2021. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, 20 évesen még nickelodeont néztél, extrem kamu
2021. jún. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire se kínos. Csak ismerkedj, mintha ez a múlt nem lenne. Ha nem jönnek be, úgy is lekoptatjátok őket. Ha meg igen, akkor megszokod.
2021. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem kamu. Ha közeli volt a viszony, ahogy látom, akkor nagyfiúként meglehet ezt beszélni. Max csináltok egy-két levezető partit és kész. Amúgy lehet, hogy ezt a srácot is így ismerte meg.
2021. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kamu vagy
2021. júl. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Te idióta
2021. júl. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!