Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok Ti mennyire tolerálnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok Ti mennyire tolerálnátok ezt?

Figyelt kérdés
Mennyire tolerálnátok, ha egy hétig nem is találkoznátok egymással ,mert úgy dolgoztok, de a hétvégén is csak egy napot töltenétek együtt( abból is csak ketten 1-2 órát ,a többit a családjával) utána levő napon meg , családjával megy közös programra,tehát megint nem találkozunk. Azt mondja mindig a család mindennél előrébb való,de én meg magányos vagyok.

2021. jún. 27. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk pont így van a kapcsolatunk, azt leszámítva, hogy általában nem liheg a nyakunkban az egész család. De azért 1-1 alkalommal ez abszolút tolerálható szerintem.
2021. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sokszor előfordul ez, nem csak 1-2 alkalom.
2021. jún. 27. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a hozzáállást sehogy. Egy felnőtt embernek egy normális párkapcsolatban a párja a "családja", tehát a párja a legfontosabb, nem pedig a szülei stb.
2021. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a felnőtté válás ott kezdődik,hogy az illető leszakad a szüleiről. És a saját életét helyezi előtérbe
2021. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem is. Az a legfájóbb, hogy neki tök természetes ez a helyzet. Ha megmerem említeni esetleg , felkapja a vizet, és én vagyok a rossz. Sokat gondolkodtam ,hogy tényleg én fújom fel ennyire ezt a dolgot, de ezek szerint igazam van
2021. jún. 27. 21:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem fújod fel. Teljesen alap, hogy a párodnak te vagy az első, ezen nincs mit vitatkozni.


Én eleve lekoptatnám őt már csak amiatt is, hogy nem lehet vele ezt megbeszélni, mert felkapja rajta a vizet. Ilyen hisztis emberekkel nem is lehet tervezni.

2021. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én részben ezért is szakítottam az exemmel. Felnőttként kéthetente anyucinál aludni, meg másik héten mamánál, szerintem irtó gáz, és lényegében alig tudtunk emiatt együtt lenni.
2021. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!