Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tolerálnátok ezt, csajok?

Hogyan tolerálnátok ezt, csajok?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élünk, kéthetente hétvégén találkozunk, és a drágám ma közölte, hogy focimeccsre beugranak a haverjai. Engem ez annyira nem zavar,de mások reakciója érdekelne.

2012. nov. 17. 14:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Hát, még mindig jobb, mint ha a kocsmában néznék :)
2012. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem, mi a probléma, szerintem minden OK?
2012. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

na de hova ugranak?


hozzá, és ezért nem jön hozzád, vagy nálad van most és hozzátok ugranak be?


nem mindegy


ettől függetlenül, nem várható, hogy minden másodpercet veled töltsön, mégha távkapcs is, bele kell férnie az ilyesminek is, látom neked belefér, nekem is beleférne, hacsak nem két hónapos a kapcsolatunk, mert akkor még az ember lila ködben él, és nem biztos, hogy tolerálja

2012. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem a szitut. Mindenki máshol lakik? És akkor nem találkoztok, mert ő otthon lesz a haverjaival, vagy te is ott leszel, de meccset nézel te is?

Talán nem tart a focimeccs 2 napig, a maradék időt töltsétek együtt.

2012. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%

"Engem ez annyira nem zavar,de mások reakciója érdekelne."

Ugyan miért?

Ha ez igaz, akkor minek írtál ide? Akkor miért érdekel mások reakciója? Vagy csak elismerésre vágysz, hogy te milyen fasza csaj vagy, és megértő és toleráns és... és...?


Nos, szerintem ez a focimeccs dolog nagyon is idegesít téged, különben nem vetted volna a fáradságot, hogy ide írj. De ugye ezt tagadod, hogy nehogy savazzanak téged, amiért elveszed a meccs örömét a pasidtól, és önző vagy, stb...

2012. nov. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden eddigi hasznos válaszotok. Néhány fontos részlet: két hónaposak vagyunk. Engem tényleg nem zavar, csak mások vèleményére voltam kíváncsi. Nála vagyok, ès ide ugrottak be a srácok. És hogy ne zavarjak, most tanulok a hálóban. Szerintetek jól teszem,vagy ciki vagyok?
2012. nov. 17. 14:14
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel a foci, akkor jól teszed, csak vigyázz, hogy ne tünjän duzzogásnak.
2012. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem barátkozol a barátaival? Persze ha sok a tanulnivaló, megértem. Azt viszont nem, hogy minek mentél oda, ha tudtad, hogy egy szobában fogsz gubbasztani?
2012. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem nem, csak a kivancsisag es unalom vezerelt. Nagyon tolerans probalok lenni, o is mindig az. Onzo pedig nem vagyok.
2012. nov. 17. 14:18
 10/26 A kérdező kommentje:
900 km-t utaztam, es most a focimeccs elenyeszo. Nem duzzogni nem fogok. Ah, mas kultura, remelem nem sertek meg senkit ezzel.
2012. nov. 17. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!