Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám magam megvédeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám magam megvédeni azokban a szitukban amikor a párom mellettem néz hosszasan nőket ugy hogy azoknak fel is tűnik és bóknak veszik es mosolyognak stb?

Figyelt kérdés

Exem pl soha nem volt ilyen vele mai napig jo erzés programon lennem meg mindenhol. Oldottan beszelgetunk nevetunk. (De nem jövök vele össze mert iszik agressziv típus neha)


A mostani barátom amolyan rendes ember. Jól is néz ki.


A fent vázolt szitukban legszivesebben elsullyednék a föld alá hogy ne lássák hogy velem van, vagy ne higyjenek a párjának, nekem nagyon megalázó.

Ezt hogyan lehetne kivitelezni? Jelenleg nyilvánosan alig mutatkozom inkább vele, ha csak beulunk valahova is enni (KFC), egyszer a teraszon ult egy tetovalt hizott c prosti féle, azután még forgott is ahogy mentunk a kocsihoz.


Szinte hányingerem van már az ilyenjeitol.

Neki persze nem lehet szolni mert kikérné magának nehogymár ne nézelődhessen meg ugye kicsavarná h biztos féltekeny vagyok etc.


De olyanokat is csinalna, nekem mondja hogy ezt meg azt szeretné tole megkerdezni de nem meri mert biztos feltekeny lennék..csak lesek ilyenkor is, hogy mi van??



Az is lehet szándékosan akar provokálni bunko de ezt ugyis tagadná persze.


Álcázásai technikák kellenének.

Pl lemaradod tőle mintha egyutt se lennénk vagy fulessel telozom inkabb es más irányba kóvájgok, kezét kizárt hogy fogjam meg ilyenek. További trükkök érdekelnének.



Plusz hogyan maradhatna jókedvem es ne kapjak "hányingert"mellette? Hogyan "pergessem" le ezeket magamrol?



#mellettem bámulja a nőket feltunoen
2021. jún. 29. 11:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 A kérdező kommentje:

Szoval csak az exhez hasonlitottam. De nemsokara a haverjaival talalkozom majd es allitom ők se tennék ezt velem de majd megfigyelem.


Pont a barátomtol kapom :(

2021. jún. 29. 11:43
 2/64 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok egy 100%-os trükköt. Keress normális pasit. :)
2021. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
100%
Te akarsz álcázni meg trükköket, technikákat? Mert egy paraszt a hapsid? Nulla szeretet, nulla tisztelet. És igen, lehet még direkt provokál is. Mert hagyod.
2021. jún. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

Valszeg azert csinalja mert utanam neha forognak a pasik, szokta is mondani, akiket persze en nem figyelek meg nem szemezek meg SEMMI, es az is lehet sérti az egoját es direkt ilyeneket csinal.



Légyszi trükköket hogyan "bújhatnék"el olyankor?

A nyilvanos megjelenéseket maxon redukálom ahogy csak tudom. Eddig eljutottam.

2021. jún. 29. 11:48
 5/64 A kérdező kommentje:

3#de leoltani se tudom a képébe vágni sem mert neki allna leféltékenyezni csak.

Akkor mit tegyek? Öntsem nyakon "véletlen"egy üveg vizzel olyankor esetleg?

2021. jún. 29. 11:49
 6/64 anonim ***** válasza:
100%
Mit tud ez a pasi, hogy ezt hajlandó vagy elnézni neki? Szerinted milyen kapcsolat az, ahol nem lehetnek közös programjaitok, mert el kell bújnod a szégyentől?
2021. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged megnéznek, ne haragudj, de nem a te hibád. Nem te forogsz a hapsik után. Vele ellentétben. Nem kell elbújnod meg redukálnod semmit. Már így is azon vagy, hogy hogy ne jelenj meg vele sehol, hogy ebből ne legyen balhé meg neked ne essen rosszul az ő paraszt viselkedése.

Miért jó neked ezzel az emberrel...?? Tipikus bántalmazó kapcsolatban vagy, ha még nem tűnt volna fel. Majd idővel, ha valaki rajtad felejti a szemét, otthon repül a pofon is.

2021. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez nagyon szánalmas. Ki kell dobni a picsába, nem pedig még tovább alázni magad azzal, hogy álcázod magad. Jézusom ez beteges
2021. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
95%

Ez gyerekes, meg szánalmas is.


Maga tény hogy ezt bárki eltűri vagy megteszi.


Nézelődni lehet és szokott is mindenki. Na de azért nem ennyire durván és nem is olyan célzattal hogy abból később esetleg több is legyen.

2021. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

Most közöltem vele. Ha noket les mellettem en nem feltekeny vagyok hanem nekem megalázo es olyankor messzebb fogok állni h ne lássák h a párja lennék.


Nemsokára jön majd azzal hogy tagadja meg kicsavarja, hogy en kepzelodom. Valojában ez is irrital.



Amugy MOST ő a baratom nem mas. Ennyit tud. Szexelünk egyuttjarunk ilyesmik. Kesobb mi lesz, az most nem erdekel éppen.

2021. jún. 29. 11:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!