Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti fel mernétek vállalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti fel mernétek vállalni a barátaitok, rokonaitok előtt, hogy alacsonyabb férfival vagytok együtt?

Figyelt kérdés
Szégyellnétek őt? Vagy őt választották, elfogadnátok? Vagy egyáltalán nem is jönnétek össze alacsonyabb férfival?

2021. jún. 29. 18:22
A kérdező szavazást indított:
Nem jönnék össze alacsonyabb férfival
Felvállalnám!
Szégyellném sajnos, de titokban vele lennék.
Összejönnék alacsonyabb férfival, de túlságosan szégyellném őt.
38 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
157 vagyok, szerintem arányaiban nem néz ki jól az ennél kisebb férfi. Ha beleszeretnék, felvállalnám, de nem tetszenek az alacsony férfiak.
2021. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

nahát, micsoda isteni véletlen, hogy nem lettél még szerelmes alacsonyabb férfiba


komolyan, a lottón nincsenek ekkora véletlenek

2021. jún. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán adok a külvilág véleményére. Ha valakibe beleszeretek, és járok vele, akkor az egészen biztos, hogy az egy kiemelkedően intelligens és jó ember, akin semmi szégyellnivaló nincs. Ha meg valakinek nem tetszene, elég hamar az ismerősi körömön kívül tudná magát.
2021. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha szeretek valakit, azt úgy szeretem, ahogy van. Nem volt még alacsonyabb párom, de ha összejövök vele, akkor nyilván nem bujkálni akarok vele. Aki szégyelli a párját, az egy idióta, nemtől függetlenül. Az nem szeretet.
2021. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az soha nem érdekelt ki mit gondol a páromról, de én nem szeretnék nálam alacsonyabb férfivel lenni soha. Én átlag magas vagyok, azért legalább akkora szokott lenni minden felnőtt férfi, mint én nő létemre.
2021. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik férfi nálam alacsonyabb, az törpe, mivel csak 160 cm vagyok, így nyilván nem jönnék össze vele. De ha 180 cm lennék, akkor biztos nem zavarna pár cm a javamra.
2021. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Mivel nem tetszenek, és a kapcsolathoz testi vonzalom is kell, nekem ez nem meglepő. Te vagy a főzelékes? Ne légy dühös, árt a szépségnek.
2021. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
7 ki a főzelékes?
2021. jún. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2021. jún. 29. 18:37
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Privátban nyekergett.
2021. jún. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!