Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha a srác akivel együtt vagy egy fejjel alacsonyabb nálad? Tudom hogy nem a külső számít és tényleg nagyon szeretek a sráccal beszélni de nem tehetek róla engem érdekelnek a külsőségek :S

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 15:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

szard má' le!

nem fontos, hanyagolható

2010. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
szerintem gáz.
2010. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, neked kell elfogadnod.

Amúgy szerintem kicsit már furcsa.

De kidöntött fát könnyű meggallyazni.

2010. nov. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
szerintem nem gáz...ha szeretitek egymást akkor nem az a fontos,h milyen magas.Mások is vannak így...
2010. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem gáz..ha szereted ,akkor ez miatt ne dobd. Akik meg furcsán néznek rátok, hát azokkal meg ne törődjetek, biztos lesznek ilyenek.
2010. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem se gáz. Nekem pont egy ilyen férfi tetszik, de nagyon:) Fél fejjel alacsonyabb nálam. Engem nem zavarna egyáltalán. Önző vagyok, és az én boldogságom számít meg persze az övé. Ha más kinevetne ezért, az nem igazán érdekelne.

Egy-két éve láttam egy párt, képzeld el,legalább 2 fejjel volt alacsonyabb a férfi a nőtől. (a nő is azért elég magas volt)szóval nem törpéről van szó. Volt aki mutogatott rájuk, de a szemük se rebbent, annyira boldognak tűntek, és nagyon szimpatikusak voltak ez miatt. Beszélgettem is velük pár szót, mondták, hogy az elején nagyon cikinek érezték, de hamar rájöttek,hogy az ő boldogságuk számít, nem az,hogy az emberek mit gondolnak. Ki nem sz.rja le?:)


23L

2010. nov. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
181 cm magas vagyok, mostani párom 169 cm. Imádjuk egymást, és nem számít a magasság semmit :)
2010. nov. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem gáz
2010. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)sokat segítenek :)
2010. nov. 28. 15:57
 10/19 anonim ***** válasza:
szerintem gáz:S
2010. nov. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!