Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "kényszerítsek" valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "kényszerítsek" valakit hogy küldjön nekem egy screenshotot? Többi lent.

Figyelt kérdés
A barátnőm 6:30kor ment el, a barátnőjéhez. Nálunk töltötte a telefonját, 88%al vette le. Azonban most 40kor, amikor odaért, azt mondta, hogy nem vitt tölőt és 31%on van ezért nem fog írni. Ott is alszik nála. A telefon:Apple Iphone 11 100%-os aksi. Nem hiszem hogy ez lehetséges. És az van, hogy még mindig beszélget az exével mert az exe hajlamos bántani magát... volt már arra alkalom, hogy a barátnőjéhez ment, de az exe háza előtt kaptam el. Pont ellentétes irányban ahol a barátnője él. Valakinek valami tippje van esetleg?

2021. jún. 29. 18:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Kényszeríteni akarod, meg követed és "elkapod"? A beteges féltékenység a kapcsolat végéhez fog vezetni. Az már egy jel, hogy kerül a barátnőd, és próbál lerázni, amikor lehet. És nem feltétlenül azért, mert megcsal, hanem mert nem kap levegőt tőled.
2021. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Kényszeríteni akarom ez igaz, nem követem. Az exe háza előtt van a kondipark ahol edzek..
2021. jún. 29. 18:51
 3/29 A kérdező kommentje:

*

És szerintem eléggé sok levegőt kap.

2021. jún. 29. 18:52
 4/29 A kérdező kommentje:
Egyébként, soha nem követtem, nem is fogom. De amióta egyre többet füllent nehezen bÍzok benne... de ettől nem fogok utána kémkedni.
2021. jún. 29. 18:58
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

Figyi itt hiányzik a bizalom ami egy kapcsolat alappillére. Mit vársz ettől a kapcsolattól ezután?

Nekem is gyanús lenne a viselkedése, de ezesetben elgondolkodnék, megéri e ez nekem.

2021. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
98%

"Hogyan "kényszerítsek" valakit hogy küldjön nekem egy screenshotot? Többi lent."

Nem kell kényszeríteni. Azt mondod neki, lefotóznád, hogy lássam? :) Kicsit bizalmatlan vagyok, biztos megérted. Várom a képet.

Ha védekezik, beszél valami hülyeséget, akkor nyilván kamuzott. Aki igazat mond, ezt gond nélkül elküldené, és biztosítana arról hogy igazat beszél neked. Ilyen egyszerű. Írhatnál h h ment.

2021. jún. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
17%

Ne hallgasd az első két válaszolóra, nők és ismeretlenül is falaznak a barátnődnek.


Ez a nő full hülyének néz, egyértelmű, hogy most is valszeg hol van.

A "beszélek az exemmel, mert bántja magát" tipikus női hazugság, ne vedd be!


Innentől remélem már leesik mi van.

2021. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ha megkérném erre én lennék a hibás és csak vita lenne. Mindig ez van. Egyszer nem találtam a telefonom, gondoltam megcsörgetem az övéről. Már jött oda, hogy mit akarok, baj van-e, majd ő megcsörget stb...
2021. jún. 29. 19:02
 9/29 A kérdező kommentje:
Leesni leesik, de nem akarom elhinni :(
2021. jún. 29. 19:03
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ha megkérném erre én lennék a hibás és csak vita lenne"

Oké, de akkor erre koncentrálj. Ne izéld el, hogy hát ezt hagyjuk, mert vita lenne belőle.

Miért vagy hibás miatta? Miért esik nehezére megnyomni egy gombot? Milyen hibát követsz el te? Hát ez az egész már elárulja a kapcsolatod minőségét.

Aki ennyire retteg attól hogy a telóját megnézd, baromira egyértelmű, érzékeny rá.

2021. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!