Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan férfiak még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak még a pasimon kívül is, akik nem szeretnek ölelkezni?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolat, de nekem nagyon furcsa, hogy egyáltalán nincsenek ölelések benne:(
2021. jún. 30. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Vannak bizony, és nem nagyon értem őket. Én egy napot se bírok ki nélküle.
2021. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Vannak akik nem igénylik, de én biztos nem bírnám ki ölelkezés nélkül.
2021. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Bocs, hogy nőként idepofátlankodok, de ez nem nemtől függ, én nőként nem vagyok bújós, a párom jobban igényli. Ilyen is van :)
2021. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
79%
Nálunk fodítva van, a férjem nagyon bújós, ölelős, érzelgősebb, én tejlesen más vagyok.
2021. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Én addig nem voltam bújós amíg rám nem talált az igaz szerelem... Ott nagyon is igényeltem...
2021. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen vagyok, múltbeli dolgok miatt.
2021. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
milyen dolgok ezek #6?
2021. jún. 30. 17:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A ferjemet gyerekkent neveltek es nem szeret(get)tek, 6.5eve vagyunk egyutt, neki a csok, oleles, az a szexhez kapcsolodik, nagyon naaaagyon lassan alakult ki nala az intimitas (szex nelkuli ertelemben). Akkor valtozott legtobbet amikor gyerekeink lettek es oket elkezdte "titokban" megpuszilni (hogy ne lassa senki h elgyengul egy pufi gyerekpofazacsko lattan), most mar megy neki mint bki masnak. Neha jon-megy a lakasban es megpuszil, megcsokol, neha mondja h hozott egy olelest, de ezek joval ritkabbak mint amennyire en szoktam, igenylem. En orulok h legalabb ennyit alakult a helyzet, de ertem h neki az volt a normalis h az anyukajanak adott 2 puszit anyak napjan, nevnap, szulinap , karacsonykor. Ez 8db puszi 1evben. Mi otthon reggel-este pusziltuk a szuleinket + a soron kivuliek, ez mondjuk legyen 1500db/ev. Eleg nagy a kulonbseg...
2021. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ez érdekes, mert én sem az a korosztály vagyok, akit szokás volt szeretgetni, ölelgetni (de most ne menjünk bele, hogy a 60as/70-es évek gyerekeinek miért volt ilyen a gyerekkoruk)

Szóval ennek ellenére, hogy nem kaptam kötődő nevelést, nagyon is igénylem a bújást, cirógatást. Nem tudom lehet-e hosszútávú egy ilyen kapcsolat... ez a legnagyobb dilemmám.

2021. jún. 30. 20:01
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok ölelkezős, csak azzal, akibe szerelmes vagyok.
2021. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!