Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok, barátnők, feleségek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, barátnők, feleségek, szeretnek összebújni, ölelkezni, csókolózni szex után. Kérdés?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ilyen, hogy legszívesebben ilyenkor elküldeném őket , hogy haggyàl màr békén. Esetleg szívesen csinálnék valami teljesen mást . Megenni egy jó szendvicset, vagy jaccani a számítógépen. De egyedül! Úgy érzem de persze ez csak rögtön a kielégülés után, hogy kìnos a társaságuk. Tudom én egy bunkó vagyok ezért már megkaptam ezt. De tisztelem a nőket. Ujjabba azt szoktam csinálni , hogy amikor elkezdenek osszebujni akkor elkezdek bunkó vicceket mesélni, vagy hogy mivel àllatkodtunk benn munkatársaimmal. Tudjátok olyan férfias dolgokról beszélni, ìgy egy kettő pillanat alatt tonkrevàgom a romantikàt és nem úgy tűnik mintha direkt csinálnám. Szóval masis csinálja ezt?
2019. okt. 14. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Legalább büszke ne lennél rá.
2019. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyébként felnőtt férfi vagyok. És nőtlen is, meg gyerekem sincs , no persze lehet hogy ez kozrejaccik egy normális kapcsolat fenntartásában. De nem tudok változtatni. Még a szex is úgy esik jól ha kutya pózban csinàlom, mert így nem kell a szemébe nézni mikor elélvezek. az már olyan ciki érzés . Mi a véleményetek?
2019. okt. 14. 22:09
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vállveregetést vársz, hogy egy éretlen kis pöts vagy, aki csak használja a lányok testét?
2019. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy neked pszichológus kéne. Valami nincs rendben az biztos...
2019. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok büszke. Érdeklődve tekintek mindig a barátaimat akik már családos emberek, hogy , hogy tudják ezt csinálni. Nem arról van szó , hogy egy nő, mert az rendben van, csak azt nem értem hogyan lehet ezt a dràgâm puszi, szeretlek, meg megfogom a kezedet séta közben.... No meg az együtt alvás........ Na az aztán kikeszit. Szóval vannak e itt olyan lányok, ( ne aggódj azok nem irkalok) akik a hasonló típusú férfiakat részesítik előnyben mint amilyen én vagyok.?
2019. okt. 14. 22:14
 6/15 A kérdező kommentje:
Ne legyen félreértés , én nem használom ki a nőket! Szeretem és tisztelem őket. Szép ajándékokat veszek és fizetem a vacsit bármikor. Egyedül ebben a dologban amit leírtam nem vagyok party. Sosem használom ki a lányokat, nem vagyok olyan férfi
2019. okt. 14. 22:16
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy érzéketlen tuskót kéne előnyben részesíteni azzal szemben, aki testileg és lelkileg is ki tud elégíteni egy nőt?


Mesélj még!

2019. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na meg azt sem bírom ha egy csaj pukizik.
2019. okt. 14. 22:19
 9/15 anonim ***** válasza:

Te meg éjjel nappal fingasz!

Bocs, hogy a nők is emberek...

2019. okt. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem baj , csak ne tudjak róla , meg ha velem vannak ne csináljàk. Az olyan , nemistudom kiábrándító. Tudom én biológia meg emésztés de azért ha egy lány fingik az kellemetlen.
2019. okt. 14. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!