Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy 24 órán keresztü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy 24 órán keresztül vezet?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot. Kamionos. Azt írta, hogy ha lesz megállóhely, írni fog. De már 24 óra eltelt. Közben meg folyamatosan fent van messengeren. Vagy ennyire nem érdeklem? Pedig olyan tökéletesnek tűnt, szinte túl tökéletesnek..
2021. júl. 3. 08:49
1 2 3
 1/21 Noren1989 ***** válasza:
88%
Korlàtozàsilag nem létezik.
2021. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kamuzik vagy szimplán nem érdekled
2021. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Sejtettem
2021. júl. 3. 10:02
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk lehet a pihenőidőben eszik,iszik,wc-re megy,beszalad valami boltba,főnökével telefonál...bàrmi. Ebből még azért nem vonnék le messzemenő következtetést.

Egyébként én azt mondom,hogy kár vele ismerkedned,ha ez zavar. A kamionozás tipikusan nem kapcsolat- és családbarát munka. Persze,értem én,hogy így nehéz ismerkedni,de amíg kamionozik később sem lesz jobb.

2021. júl. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ezt is megértem, de nincs fél perce, hogy dobjon egy üzenetet, hogy ne haragudj, de nem érek rá..
2021. júl. 3. 10:13
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
5 Ha nem ér rá,akkor lehet,hogy nincs.Főleg,hogy van olyan munkahely,ahol ki sem tudják venni a törvényes pihenőidő teljes egészét,mert hajtja őket időre a munkáltató.
2021. júl. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Értem, egyenlőre még várok. Elvileg jövő hét végén jönne, de azt mondta, hogy ez is munka függvénye.
2021. júl. 3. 10:25
 8/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Bizonyos időnként mindenképpen kell pihenőidőt tartani, különben nagyon megbüntetik, nem beszélve a több órás alvásidőről, tehát 24 órát folyamatosan nem vezethet semmiképpen. Egyszerűen csak vagy elfelejtette vagy el volt foglalva az ottani dolgokkal. Bár szerintem kamionossal járni nem éppen jó dolog.
2021. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A kamionosok 8 óránál többet nem vezethetnek egy nap...egyhuzamban legalábbis ennél többet nem.
2021. júl. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9 Hivatalosan nem,a gyakorlatban..m
2021. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!