Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sajnálom az ilyen embereket. Mit gondoltok? Bővebben bent.

Figyelt kérdés
Az van hogy mondjuk egy tök jó képü pasit megismerek és rákeresek iwiw en. És egyedülálo a 30as éveit éli és focizik. És férfiasan ahhhhhh. Ha bekegondolok hogy egyedül leül a kanapéra és azon gondolkodik mi a baj vele? Nekem van egy ilyen ismerősőm. Marhára sajnálom. Ehhez még egy kérdés ha nem baj: Iwiwre kiszokták írni hogy most kapcsolatban élsz???
2010. aug. 26. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy azon gondolkodik, hogy mi a baj vele? 30 évesen kötelező már feleségnek, gyerekeknek lennie? Lehet ő ezt az életstilust szereti, semmi gond nincs vele.

Szerintem nem jó dolog másokkal igy látatlanba, ismeretlenbe foglalkozni. Az, hogy sajnálkozol meg szerintem nem is őt, hanem saját magad sajnálod valamiért.

2010. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na, most neked mi is a problémád konkrétan?

Amúgy én sem írom ki, hogy kapcsolatban, vagy egyedülálló, vagy akármi, mert aki ismer úgyis tudja, másnak meg mi köze hozzá.

De amúgy tényleg, mi a kérdés?

2010. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 27 éves vagyok és nincs barátnőm, régebben én is sokat gondolkoztam azon h mi a baj velem, de most már elfogadtam azt h nekem talán ez jutott. Volt párkapcsolatom, 3 is, de a legutobbi lányban nagyot csalodtam és azota inkább vagyok egyedül.
2010. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki foglalkozzon saját magával...
2010. aug. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jól van na. Csak kérdeztem valamit.
2010. aug. 26. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok és egyedülálló,sajnálsz?
2010. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!