Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pároddal ki sincs téve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pároddal ki sincs téve még h kapcsolatban vagytok, es nem is lehet tudni mi lesz belőle, te köszöntenèd nyilvánosan, szivecskével stb?

Figyelt kérdés

Szoval ha szivecskézem kifejezem mintha betonbiztosan járnánk a nyilvánosságnak.

De ugye ez nem betonbiztos kapcsolat.(plane hogy kapcsolati státusz sincs kitéve)

Ha viszont szimplán köszöntöm szivecske nélkül, az meg lehet rosszul esne neki (a smylikon fennakad felnott ffi létére is)


Ha nem köszöntöm, akkor meg mindenkinek lejön aki kozelebbrol ismer minket, hogy a saját párja nem köszönti


Plusz épp haragszom is rá, pont nem jokor van szulinapja is, de most az önérzetem félreteszem de kedvem sincs koszonteni, kényszeres most ez.


+1 kérdés

Ha taxival kikuldetem neki az ajándékár az bunkoság lenne? Csak mert amugy ma nem találkoznánk leginkabb hetvegente szoktunk elfoglaltságaink is vannak pont ma. De neki fontos a pontos nap ami a szulinapot illeti. De mivel haragszom en talalkozni sem akarok. De nem akarok bunko lenni sem hogy nem koszontom. Ilyen esetben menjek hozzá személyesen?



#szulinap sz.r kapcsolatban
2021. júl. 5. 13:49
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Nincs 1 éves a kapcsolatunk.
2021. júl. 5. 13:50
 2/47 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom mi együtt élünk de a 4 év alatt 1x se köszöntöttem fel facebookon. Amelyik ismerősünk azt hiszi, hogy emiatt szar a kapcsolatunk, az inkább töröljön le :D tök evidens, hogy szóban megköszöntöm és pont, felesleges az interneten nyálaskodni a figyelem miatt.


Ez a rész meg :


"De ugye ez nem betonbiztos kapcsolat.(plane hogy kapcsolati státusz sincs kitéve)"


tessék?? :D tehát attól betonbiztos egy kapcsolat, hogy ki van rakva a szociális média oldalakra? hát jó tudni, hogy a 30 éve házas szüleim, a 10 éve házas nővérem, és én, a 4 éves kapcsolatban élő ember sincs betonbiztos kapcsolatban.


remélem nagyon max 20 éves vagy, mert akkor még van remény nekedis arra, hogy felnősz egyszer.

2021. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Es felnőtt kapcsolat!😭
2021. júl. 5. 14:03
 4/47 anonim ***** válasza:
98%

Atyaisten. Ez valóban inkább a tini kategória. Komolyan azon kell gondolkodni hogy nyilvánosan szivecskével köszöntöd e? Hát, elhányom magam.

Nekünk több mint két évig nem volt kint semmi, mégis betonbiztos volt a kapcsolat. De soha eszembe nem jutott szivecskézni meg nyilvánosan köszönteni. Ha együtt vagyunk nyilván elmondom neki szóban, esetleg írok neki üzenetet de nyilvánosan ááhh.. ÉN azoknak írok csak nyilvánosan a falára akik nem állnak közel hozzám, részemről csak egy gesztus, semmi több. De úgy látom te már nagyon mutogatnád az ismerősöknek hogy na, végre összejött egy kapcsolat.

2021. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg elképesztően alja szint, de azért válaszolok. Felköszöntöd privátban és megvan oldva, odarakhatod a szivecskéket is, mindent amit akarsz. Másnak nincs köze hozzá mi van köztetek, még ha közeli ismerősök is.


Taxival az ajándék elég bunkóság, igen, akkor inkább beszélj meg valami programot vele. Napok óta nem beszéltek, vagy mi? Értelmes egy kapcsolatnak hangzik ez is.

2021. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Nincs osszefugges.

Nem betonbiztos kapcsolat.

A kapcsolati státuszt sem vállalja fel nyilvanosan velem eleve.

2021. júl. 5. 14:05
 7/47 anonim ***** válasza:
98%
Jézus, kit nem érdekli, mi van kint azon a szaros FB-on?!
2021. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Nem akarom privatban.mert szemelyesen lesz.



"úgy látom te már nagyon mutogatnád az ismerősöknek "


Egy nem biztos kapcsolatot meg minek raknék ki en is? Hogy legyen min csámcsogni hogy már meg levettem h9gy kapcsolatban lennék?

2021. júl. 5. 14:07
 9/47 anonim ***** válasza:
97%

fu hallod, te hány éves vagy ? a kérdésed alapján max 20, de a kommentjeid alapján inkább 15.

valahol a kettő között, jól sejtem?

2021. júl. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
8 öt az érintettet 100 % biztos hogy erdekli. Korabban ram is szolt hogy en miert nem likolgatom a posztjait. Es cegvezego meg komoly ffi...
2021. júl. 5. 14:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!