Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom duzzog, mert msn-re...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom duzzog, mert msn-re az ő neve meg a szívecske helyett más dolgot írtam ki (sulival kapcsolatos).22 éves felnőtt férfi. Most szóljatok hozzá (! )?

Figyelt kérdés

Erre ő is leszedte az enyémet, és kiírt mást. Ezt kerülöm, hogy a mi kapcsolatunk ne arról szóljon hogy közösségi oldalakon nyáladzunk, hogy örökké lávcsi szercsi...nem is csináltam ilyen kiírást, csak most.

Na. Pedig...értelmes gyerek.

A másik dolog meg hogy örökké kombinál, pedig biztosítottam az őszinteségem felől többször is.

Na mit szóltok?:D


2011. febr. 1. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Gáz... gyerekes...
2011. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erősek a feminim vonásai... hááát - van ilyen. :)
2011. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Első! Szerintem nem gyerekes, hanem férfiatlan egy kicsit.

A nők állandóan ezt teszik.

2011. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én ezt már megszoktam

msnen most már negyedik éve állandóan a nevem szivecske ő neve szivecske van kiirva

ha egyéb közlendőm van,akkor az meg megy a személyes üzenethez

páromnak detto

nem szedem le a szivecskéket és a nevét sose,mert csak féltékeny lenne hogy "ki nem láthatja hogy van pasim":D

pedig ő már 26 lesz lassan...


ird vissza,adj neki puszit,hogy nelegyen ennyire buta és féltékeny,és felejtsd el

23/N

2011. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megoldottam: Sosincs kinn szivecske. Ha valamit akarok neki mondani msnen,akkor neki mondom, hogy imádlak vagy ilyesmi. Minek a szemüzenetbe kitenni a szivecskét? Te is elrontottad:)
2011. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem mindegy mi van msnen kiírva? ha élőben meg szeretitek egymást? éreztesd vele élőben hogy szereted, és ő fontos neked.
2011. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én éreztetem:) Sokmindennel...most minden nagyképűség nélkül, de komolyan örülhetne, hogy ilyen barátnője van:S

Aztán mégis ilyenekkel van baja:D

Bár ennél nagyobb gondja ne legyen senkinek.

2011. febr. 1. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Tök gagyi.
2011. febr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!