Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok, ha a barátnőtök mindenkinek beszólogatna?

Figyelt kérdés
Pl. rokonlátogatáskor családi ebédnél azt mondaná, hogy "Köszönöm az ebédet, még ha szar is volt." meg ilyenek.
2021. júl. 6. 11:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
25%
Nem lehet, hogy csak ilyen a humora? Nekem megszokták már és más félreértelmezheti elsőre.
2021. júl. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
14%
ez a viselkedés tetszik
2021. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%
Össze sem jönnék vele.
2021. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
82%
Megkérném, hogy ne mondjon ilyeneket. Ha háromszori kérés után is folytatja, akkor igen, mert engem is kellemetlen helyzetbe hoz ezzel.
2021. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2021. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
53%
Ezen nagyon felnevettem :D no vagyok, igy a parkapcsolati resze szamomra nem relevans, de baratnak akarmikor elfogadnam, komolyam zsenialis :D
2021. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
79%

Ki nem állhatom azokat, akik nem tudnak viselkedni, úgyhogy azonnal szakítanék.

(Megj.: ilyen nővel nem is volt soha dolgom - valószínűleg ösztönösen elkerültem az ilyeneket.)

2021. júl. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%
Volt hasonló párom, de szerintem nála még csak nem is poénkodás volt, egyszerűen nem tudott viselkedni. Sokszor égtem miatta én is, soha többé.
2021. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%
Szakítottam, pedig főleg csak nekem szólogatott be. A másik ember sértegetése, alázása semmilyen formában nem humoros.
2021. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Ramos ökle ***** válasza:
81%

Nem szakítanék, mert ilyennel nem is kerülnék kapcsolatba.

Az állandóan mindenkinek beszólogatás amúgy komoly frusztrációra utal, elcseszett lélekre, így nem sokat lehet várni egy ilyen embertől, így jobb az ilyet kerülni, már ha normális kapcsolatot akar valaki. :D

2021. júl. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!