Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig szabotálom a kapcsolata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig szabotálom a kapcsolataimat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elképzelhető, hogy kisebbségi komplexus/alacsony önbecsülésem miatt szabotálom a kapcsolataimat?

Sajnos az előző párjaim vagy megcsaltak, vagy lelkileg és testileg kizsigereltek. Mégis, amikor nagy nehezen összejön a kapcsolat egy normális férfivel, hasonlókon gondolkodom mindenféle logika nélkül, minthogy vajon mikor fog ghostingolni, mikor lép le az exéhez, vagy csal széjjel, ameddig távol vagyunk egymástól? Tudom, hogy illogikus a gondolkodásom, viszont nem is mutatom jelét, hanem belülről emészt, de kegyetlenül. Pláne, ha az exekről sztorizgat az aktuális párom.

Mit tehetnék, hogy elhiggyem, alkalmas vagyok arra, hogy az aktuális partneremnek megfeleljek?



2021. júl. 6. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig amíg ezt nem "orvoslod", addig ne állj kapcsolatba.
2021. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet...

Nekem annyi a "szerencsém" hogy periodikusan vagyok ilyen állapotban, nagyjából egy életvidám lány vagyok aki egyedül is boldog, de néha annyira a földre kerülök,hogy azt érzem a párom nélkül nincs semmim, biztos mindenki jobb nálam és ezt ő is megfogja látni. Ez a belülről emèsztő fèlelem, akármennyire is próbáljuk leplezni kihat ránk és ez borzasztó . Nem vagyunk önmagunk, felszabadultak a kapcsolatban és ezt megèrzik. Nekem mèg megvan a párom, de ilyenkor napokig feszültség van köztünk és egyszerűen nem hiszem el hogy szeret engem. Ha visszaállok normálisra máris minden jobb :)

Dolgozz ezen, mert biztos vagyok benne hogy emiatt nem sikerülnek a kapcsolataid.

2021. júl. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MolotovPunk ***** válasza:
Ne gondolj ilyen negatív dolgokra gyakran,mert amíg ezt teszed,addig sosem leszel boldog semmilyen párkapcsolatban.
2021. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

En is ereztem ilyet de szerintem akkor 'felulvalasztottam' azaz menobb volt a srac mint en, szakmaja is kinezete is. Rajongtam erte, de idegolo volt hogy ugy ereztem folyton igyekeznem kell ,hogy tetszek neki, meg jaj biztos untatom'

Nem birtam rendesen feloldodni se, sokat sirtam hogy pl de miert nem jon at stb

most meg harmonikusabb a kapcsolatom de ugy erzem inkabb 'alulvalasztottam' o rajong ertem, cserebe abszolut onmagam lehetek,jol erzem magam de pl en vagyok az iranyito is ami hát nem jon be, nem olyan bizsergeto.

Szoval a ketto kozott kene ,kolcsonos rajongas ha van olyan

2021. júl. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen párom! Az Isten mentsen tőle mégegyszer!

Borzalmas, mindent túlgondol,ha nem veszem fel a telefont az első csörgésre akkor 8forgatókönyvet kitalált,hogy épp megcsalom. Bármit tettem vagy mondtam felhozta az exem,hogy bezzeg neki ezt vagy azt vittem..

Ő volt pszihológusnál is. Kiderült,hogy komoly kötődési gondjai vannak, mert nem ismerte az apját nem alakult ki benne apakép így nem is volt benne az a ragaszkodás és bizalom a férfiakhoz.

Nemtudom mi lehet a megoldás. A tanulj meg bízni dolog úgysem megy. Ő pl 33éves és még egyedül van..

2021. júl. 7. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!