Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja hogy a korábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja hogy a korábbi kapcsolataim képei fent vannak a fészemen?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy csajjal akivel egész jól alakul... Viszont időnként jön a hiszti mert a fészemen vannak képek néhány csajról (főleg egyről) de hiába mondtam, hogy csak párszor feküdtünk le és nem jött velem össze és már nem is találkozunk akkor se nyugszik le.

Nem is kopromitáló képek, csak simán buliban voltunk, nem is smárolunk egyiken se. Csak mintha egy haver lenne. Ha neki lennének ilyen fotok biztos nem vergődnék miata.



2021. febr. 23. 19:09
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
82%
mert ez nem normális xd
2021. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%

hiszti mert elmondta hogy nekinez nem tetszik? wow

és még csak nem oktalanul, mert ez nem normális

2021. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is zavarna. Olyan érzés, mintha nem lépett volna túl rajta. Főleg akkor, ha valami olyan van alá írva. Amúgy olyan csajjal miért van képed, akivel nem is jártál, csak lefeküdtetek és ennyi? Ez fura
2021. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Azért mert eljártunk együt bulizni.

Ti csajok vagytok?

2021. febr. 23. 19:15
 5/40 anonim ***** válasza:
98%
Ha zavarná a páromat, akkor én levenném. Nekem nem jelent semmit, neki meg rosszul esik. Nem is kérdés.
2021. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
89%
Neked nem esne rosszul, ha a barátnődnek kint lennének a képek a volt pasijával, mintha még mindig együtt lennének? Szívesen néznéd azokat a képeket?
2021. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

1. honnan tudta meg, hogy lefekudtel azzal a csajjal, ha a kepen ugy tunik, mintha csak haverok lennetek? akkor vagy nem ugy tunik, vagy elmondtad neki?


2. ha meg csak ismerkedtek es nem vagytok egyutt, szerintem nem sok koze van ahhoz, mi van neked kirakva facebookra. ha viszont komolyabbra fordul a dolog, akkor jogos.


3. kb 3 mp elrejteni egy kepet. nem is ertem az olyan embereket, akika fel eletuket kirakjak facebookra, plane ha mar nem is aktualis. ilyen ezereves volt csajjal bulizos kepnek

0 ertelme van. ha a lanyt zavarja, akkor neked ssmmibe se faj leszedni v legalabb elrejteni.

2021. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
de aki a legjobban zavarja azzal a csajal pont nem tudtam összejönni, az nem volt a csajom, csak eljártunk együt
2021. febr. 23. 19:22
 9/40 A kérdező kommentje:
elmondtam neki amikor kérdezte hogy ki az a csaj.
2021. febr. 23. 19:25
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy Bubó doktor mondta volna, nincs haszontalan kapcsolatteremtési kísérlet, ha másnak nem, hát elrettentő példának elmegy. :) A következőnél kezdjed majd így az ismerkedést: G. Józsi vagyok, és nem, nem fogom megtagadni az elődeidet.
2021. febr. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!