Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell a párunkat verbális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a párunkat verbálisan bántalmazni?

Figyelt kérdés

Párommal 3 eve élünk együtt. Szerelemmel indult részemről. Szerintem részérol is. Így összeköltöztünk. Na innen elkezdődött a lelki terror. Mára ott tartunk hogy színte minden nap kötözködik, megbánt, beszól. De bocsánatot a 4 év alatt soha nem kért. Az én családom szar neki, az ő fia az szent. Ha

valami nem úgy alakul akkor természetesen én vagyok az oka. Ő soha! Az jutott eszembe lehet el akar üldözni de akkor miért nem mondja ki? Nem egy gyáva ember pedig. Létezik olyan h valaki a másiktól varja h ő szakítson? Azt varja h én mondjam ki h vége? Van olyan h valaki szakítana de inkább átmegy bukóba h a másik hagyja el már?


2021. júl. 7. 10:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Mindegy hogy mit akar, ha neked nem jó, szakíts.
2021. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Miért? Kell a párunkat verbálisan bántalmazni?...
2021. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

Te miért tűröd ezt évek óta?

Rajtad múlik hogy meddig hagyod neki. Mivel szépen meghunyászkodsz előtte, ez lett neki a normális az évek folyamán.

2021. júl. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

"Szerelemmel indult részemről. Szerintem részérol is."

Nagy ügy... Mindig úgy indul...


"Így összeköltöztünk."

Amikor az ember szerelmes, nem összeköltözni kell, hanem gondolkodni, most már te is tudod.


"Na innen elkezdődött a lelki terror."

Amikor ez először tudatosodott benned, már akkor le kellett volna lépned.


"lehet el akar üldözni de akkor miért nem mondja ki? Nem egy gyáva ember pedig. Létezik olyan h valaki a másiktól varja h ő szakítson? Azt varja h én mondjam ki h vége? Van olyan h valaki szakítana de inkább átmegy bukóba h a másik hagyja el már?"

Igen, van.


De ne vele foglalkozz, inkább magadtól kérdezd meg, hogy miért nem léptél már rég, miért nem lépsz legalább végre most?... Téged sokkal nehezebb megérteni, mint őt, lásd be...

2021. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Vannak ilyenek, de aki valóban el akar hagyni, mert már idegesíted, az meg is teszi. Lehet anyagilag, meg mindenféle téren jobban jár, ha úgymond megtűr maga mellett akkor is, ha idegesíted. Meg aztán jót tesz az egójának a felsőbbrendűségét fitogtatni. Minél előbb lépj onnan, tönkre fogja tenni az önbecsülésed, és aztán jönnek majd a fizikai bántalmazások is.
2021. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell eltűrni, hogy a másik éveken át lábtörlőnek használjon??? ;)
2021. júl. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Én írogatás helyett csomagolnék.

Nem mondom, hogy egy kapcsolatban nem fordulnak elő viták, de hogy megalázzon, lekezeljen, megszégyenítsen, kifigurázzon, azt nem viselem el.

Ha neked ezekben van részed, akkor miért tűröd? Lépj!

2021. júl. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%
Újabb unatkozó iskolás kamuját olvashattuk, köszönjük.
2021. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Miért kell a párunkat verbálisan bántalmazni?"


Miért? KELL???? Szerintem nem!

2021. júl. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

1. Nem kamu.!!

2. Természetesen nem kellene mégis van olyan férfi aki ezt teszi a párjával. Még ha valakinek hihetetlen is

2021. júl. 7. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!