Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kívánhatom ha nem tetszik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívánhatom ha nem tetszik már külsőre?

Figyelt kérdés

Kapcsolati mélyponton vagyunk és nincs köztünk szex sem tavaly február óta,( vagy több hónap míg esetleg orál történik)


Ennek főleg az alapja hogy elhagyta magát és meghízott, de hiába mondtam neki és próbáltam segíteni nem hatott.Nem tudom mi az oka hisz nem vonz viszont néha történik valami köztünk( ösztönből). Nem szerelemből történik ez a részemről jelenleg mert már nem látom a régi csinos barátnőm benne.

Megcsalni nem csaltam meg,és önkielégítek de az mégse olyan mintha nő érne hozzá. Így ezért van hogy ha meglátom meztelen vagy esetleg ő odanyúl reagál rá..viszont nem a bnőmet kívánom hanem egy nőt akivel intim dolgot csinálhatok és ő is akarja..


Ti voltatok hasonlóan mikor mélyen voltatok, ( szakítás közelében) de még szeretkeztetek, vagy már nem annyira vonzott vagy sok volt a súrlódás de mégis szexeltetek?


2021. júl. 7. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
én ilyen helyzetben nem tudok szexelni. túl sok a negatív érzés a másik felé, látszik, hogy nem kívánom őszintén. azt pedig méltatlannak érezném, hogy közben másvalakit képzeljek a helyébe. szóval ilyen esetben maszti, meg ha tartósan fennáll a helyzet és sehogy sem akar javulni (és ha tavaly február óta ez van, arra nyugodtan mondható), akkor külön utakon folytatni.
2021. júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne áltasd magad, ha február óta nem szakítottatok, már nem fogtok. Évekig el tudjátok így húzni, sőt életed végéig.

Megszoktad. Jóvanazúgy.

2021. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben a kozonyt maximum az undor valthatja fel.
2021. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Szakíts már vele vègre! Ennek az èg világon semmi èrtelme!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2021. júl. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
16%

Minek vagy még vele? Vannak nők akiknek az evés mindennél fontosabb. Az egészségüknél is, a párjuknál is.

Ő ilyen csaj. Zabálni akar és kész.

2021. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Csak a személyiség számít.
2021. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!