Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ennek az oka? Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka? Volt vagy van valaki hasonló helyzetben? Hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Több figyelemre vágyom, már elég régóta. Szeretném, ha többet beszélgetnénk a párommal. Hiába, hogy egész nap beszélünk, nyilván kisebb-nagyobb közökkel, de hiányzik a minőségi beszélgetés. Amikor beszélgetnék, picit vagányabb, komolyabb témákról is, akkor ő megy aludni, mert fáradt. El is mondtam ezt már neki, de nem igazán változott. Én értem, hogy nem az az éjjeli bagoly típus, de akkor is. Néha még én érzem magam rosszul, hogy elégedetlen vagyok és több figyelmet szeretnék.

Volt vagy van valaki hasonló helyzetben?



2021. júl. 9. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ok... - nem fogsz örülni neki. Kezdődő érzelmi eltávolodás. Sajna tartok tőle hogy egyszerűen nem passzoltok össze hosszú távon. Te több figyelemre vágysz, amit ő egyszerűen nem akar megadni. Vagy azért mert nem rezonál rád, vagy azért mert nem érdekli, nincs már meg benne a kellő motiváció rá (kérdésed egyébként párkapcsolat kategória nem pedig szexualitás rovat).
2021. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a bajom. Még nem döntöttem a továbbiakról...
2021. júl. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha lenne párom, én sokat beszélgetnék vele..
2021. júl. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk ez 3 éve kezdődött, ugyan így, ahogy leírtad....

Én még veszekedtem is vele, sírtam rengeteget, könyörögtem, nem változott. Aztán én kezdtem el vávolódni, telefonom nyomkodtam sokat, aztán egyre többet, majd mikor ő beszélgetett volna, már engem nem érdekelt. Mostanra leszarjuk egymást, de én folyamat őt. Neki persze nem tetszik, rengeteget veszekszik, h leszarom, megmondtam neki h miért. De persze nem érti. Én meg csak nyomkodom a telóm.


Megunt téged, nem tart érdekesnek. Kezdj el érdekes lenni a számára, min[ az előtt.

2021. júl. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vagy csak ilyen típus. az én párom is olyan, hogy nem szeret elvontabb dolgokról beszélgetni, elmélkedni, filozofálni stb.

én nagyon igényelném, nehezen viselem, de látom rajta az igyekezetet, minden másban meg 110% passzolunk, úgyhogy én még ,,kitartok".

van már csomó ilyen kártyajáték, melynek pont az a célja, hogy minőségi beszélgetést kezdjenek az emberek. én már mondtam neki, hogy veszek ilyet, ő meg mondta, hogy oké :D szerintem próbáljátok meg ti is.

sajnos tudom milyen elkeserítő tud lenni a helyzet, főleg amikor olyan férfiakkal találkozom, akikkel meg tök könnyen el lehet mélyülni a témákban, nem csak felszínesen megbeszélni ugyanazt 50x

2021. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen problémám. Én felhagytam a kezdeményezéssel. Unalmas az állandó kudarc.
2021. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!