Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve hogy állapotos lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve hogy állapotos lettem közös kislányukkal, márciusban adtam neki életet. Párommal lassan 5 éve vagyunk együtt, egészen a terhességemig nagyon jó szexuális kapcsolatunk volt?

Figyelt kérdés
Mindig én kezdeményeztem, még ő volt kiborulva hogy én ennyiszer szeretném. Ahogy terhes lettem megnőtt az "étvágyam", és tényleg nem néztem ki rosszul, adtam is magamra, hát ő nem nyúlt hozzám, nekem pedig az önértékelésem minden kuka. Erre a minap rajta kaptam hogy éppen kielégíti magát..kiborult nem gondolta volna hogy rányitok, de na, pisilnem kellett..😃 röhögőgörcsöt kaptam, hisz miután megszültem újra vissza állt a szexuális életünk a helyére, azthittem legalábbis..kiderült hogy már 1 éve folyamat kielégíti magát..szar mert a szemembe hazudott plusz ennyire nem gondoltam volna hogy szar vagyok...
2021. júl. 12. 11:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
Oké de ha nem tudnád, hogy önkielégít, akkor elégedett lennél a mennyiséggel?
2021. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Na egyszerre válaszoltunk


Így már más. Főleg, ha neked a 3-4re lenne igényed.

2021. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Őszintén mit tegyek? Nem tudom hogy most férfiakkal vagy nőkkel beszélek, de nincs senkim és segítséget szeretnék kérni..nem baj az önkielégítés basszus nekem az a gondom leginkább hogy mindenki értse hogy nálunk fölváltotta a szexet az önkielégítés
2021. júl. 12. 16:27
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
Amint már írtam: nyugodt hangnemben beszéljétek ezt meg. Ha durvulna a beszéd, hagyjátok abba és folytassátok máskor. Nem hiszem, hogy nem tudnátok megérteni egymást.
2021. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még akkor beszéltünk róla de teljesen kibújt alóla és jött a szokásos nyálas szöveg, "emlékszel az első csókunkra és stb..
2021. júl. 12. 16:42
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem híztál el?
2021. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem, 50kg vagyok
2021. júl. 12. 17:31
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyszerűen kérdez rá egy nyugott pillanatban lefekvés előtt hogy mi az oka.
2021. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!