Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá az exemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá az exemet, hogy szeretnél vele talákozni, és személyesen elmondani neki az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Sziasztok...2 hete hogy már külön vagyok életem legnagyobb szerelmétől.. hogyan tudom rá venni arra hogy találkozzak vele,mkiközben már 1 szer elutasított ???
2010. aug. 27. 12:49
 1/6 Foorty ***** válasza:
Hány éves vagy? És "életed legnagyobb szerelme?" a Nagy Ő? hmm ez segít azért megtippelni a korod. Amúgy felesleges próbálkoznod, ő már tuti megunt téged.
2010. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezed még egyszer. FGF
2010. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
menny el hozzá személyesen :d
2010. aug. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok jövő héten 22.. Ilyen lánnyal még nem találkoztam szóval az van hogy valahogyan rá akarom szedni hogy találkozzak vele. Egyszerüen szükségem van rá.. Mikor szakitott velem, ő is szenvedett, le fogyott és sokat sirt... szoval valahogyan szeret még.. Csak rá akarom szedni őt hogy valahogyan találkozzak vele...
2010. aug. 27. 12:55
 5/6 Foorty ***** válasza:
Lefogyott és rájött, hogy már jobbat is tudna szerezni? jajj mikre gondolok én hülye!
2010. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én nem tudom.. De valahogy rá probalom a lényegre tenni őt.... Telefonon keresztül szakítani könnyeb mint személyesen valakinek a szemébe bele nézni és ugy elmodani neki hogy vége..ennyi volt..
2010. aug. 27. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!