Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a lehetőségeim annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yegord kérdése:

Mik a lehetőségeim annak érdekében, hogy újra belém szeressen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagy vonalakban:

Párommal közel egy éve vagyunk együtt, ő 18/L én három évvel idősebb F vagyok. Kapcsolatunk távkapcsolat volt az elmúlt évben, de hamarosan egy városba kerülünk. A közelmúltban volt egy veszekedésünk (online), én a saját hibáimért bocsánatot kértem (személyesen), mondta, hogy nem haragszik rám, viszont ez a veszekedés ráébresztette arra, hogy már nem szerelmes belém, sokkal inkább tekint rám egy barátként, mint sem a barátjaként.

Az utóbbi pár hónapban nem volt olyan boldog a kapcsolatunk, engem nagyon sok stessz ért, és meg is szivatott az élet rendesen + karantén ésmiegyéb, valamint kicsit megszokássá vált mindkettőnk számára a kapcsolat, de ettől függetlenül, ő nagyon szeret időt eltölteni velem, ahogy én is vele. Most kért egy hónap szünetet, hogy lássa mennyire hiányoznék az életéből, de jó esélyel az fog kiderülni belőle, amit ő is sejt, hogy már nem szeret engem úgy viszont, ami szakítást eredményezne, amit szeretnék elkerülni, mert nagyon szeretem.


Mit tudok tenni annak érdekében, hogy újra felélesszem a lángot benne?


Ha valakinek van hasonló tapasztalata privátban is szívesen beszélgetek.

Köszi hogy elolvastad!



2021. júl. 13. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
18 evesen az erzelmek jonnek es mennek. Nem kell csinalnod semmit. Ha nem szeret, akkor hiaba jatszanal el barmilyen szerepet, legfeljebb abba a szerepbe szeretne bele, nem pedig beled. A ketto kozott meg nagy kulonbseg van. Magadat es ot is atverned vele. Mint a nagy tobbseg, te sem 22 evesen talaltad meg az igazit. Lepj tovabb.
2021. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Egy hónap szünet ? Ilyen pontosan tudja, hogy ennyire van szüksége? Kit akar kipróbálni ? Valami új kannak akar sanszot adni
2021. júl. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es, az 1 hónap egy közös megegyezés volt.
2021. júl. 13. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Kedves kérdező, nem lesz egyszerű, de azt tanácsolom, hogy távolodj el tőle, magadba fektess! Kezdj el sportolni, küzdősport, túra stb. Ne koslass utána. Ha maradt még benne bármi érzelem, akkor a távolításodra reagálhat vonzódással. Ha pedig nem teszi, akkor sincs semmi vesztenivalód.
2021. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem javaslom, hogy tegyél bármit is, fogadd el a döntését. Neki kell dönteni, hogy akar téged vagy sem, ha erölteted, még inkább akar majd távolodni. Magadba viszont valóban jó ötlet energiát fektetni, a sportolás, új frizura, új ruhák, mellette ha boldog és önbizalommal teli is vagy, minden nő számára vonzó.
2021. júl. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél egy olyan lánytól, aki 1 év után már ki is szeretett belőled? Sőt, valószínű már egy pár hónapja nem szeret.

1 évnél a normális kapcsolatokban még lángol a szerelem, az, hogy már 1 év után a barátnőd ezzel jön ez elég intő jel. Még ha sikerül is elérned, hogy újra beléd szeressen, akkor szerinted a következő pár évben ezt hányszor fogja eljátszani ? Csak az idődet vesztegeted vele. Ha elmúlik a szerelem, akkor már a 10 éves kapcsolat is menthetetlen. Meg kell tanulnod, hogyha valaki ezt mondja, azt már később se engedd vissza az életedbe, mert sosem szeretett eléggé. Ha visszajön, az azért lesz, mert nem talált jobbat, aztán majd elhagy ha jön más. Ez a lány ilyen fajta.

Ha 1 hónap után vissza akar jönni, jobban teszed ha vissza se veszed, csak a saját szenvedésed fogod vele elnyújtani, és később megbánod, hogy nem vetettél véget neki hamarabb. Kitartást!

2021. júl. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!