Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki pl szívesebben dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki pl szívesebben dolgozik is, minthogy otthon legyen, az hogy lábal ki ebből?

Figyelt kérdés

Nálam most ez van es kellemetlen érzés :(

Inkább a nyugis melom mint a háztartás meg a párom:( olyan lapos semmilyen otthon meg a szabadidő



#menekülés otthonról
2021. júl. 13. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
És próbáltál rajta változtatni? Kedveskedsz? Szervezel közös programokat?
2021. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
Azon kivül h elvárod h szórakoztasson, te egy szobanövény szintjén felül mit nyujtasz?
2021. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vágysz rá?
2021. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Pont ő a szobanoveny. En meg belefaradtam szórakoztatni
2021. júl. 13. 19:32
 5/16 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd?
2021. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Allandoan nekem kell témákat feldobni, progikat kitalálni, de a kaját is, szexben is várja tolem a fantáziát, a jövönkön agyalni hogyan lesz ház stb, kocsiban is ha utazunk ha nem szolalok meg tobb orát levezetne némán, ha a napjarol kerdezem, dolgozott mosott aludt es ennyit mesél, olyan, mintha csak én mozgatnám a kapcsolatunkat, hogy legyen benne élmény, komolyan mintha egy szobanovennyel beszelgetnék, utaznék, fotozkodnék, pezsegnék, szexelnék, ő meg engem nem táplál valahogy.

Mintha csak kifelé menne az energiam, tölteni meg nem tölt semmi viszont, csak a bennem levő szerelem.

Szerelmes vagyok, valojaban egy szobanovénybe. Es allandoan en erzem magam udvari bolondnak aki korbeugralja, motivalja, mozgasba viszi a masikat.


Es lassan azt érzem, hogy inkabb találkozom mással aki beszél is, akinek vannak gondolatai, van egyénisége, akikkel nevetni is tudok, akikkel detto ugyanaz a program mint a párommal szinessé válik es felejthetetlen élménnyé.


KULCSMONDAT:

Lehet ismeritek ezt az érzést, hogy "A" emberrel sétalni/haladni pl az esőben/dugóban/stb, kellemetlen idegesito kin, mig egy"B" emberrel meg élmény röhögés, "street dance".

Szoval ugyanaz a dolog vkivel kín, massal meg örök élmény.

(Most ez kivetithetném pozitiv esemenyre is nem csak negativra pl esőre)


Eleinte pezsegtem mindig, tűzerővel vittem színt az életünkbe, bakancslistaszeruen éltem, aztan kezdtem félni tartani h benne kialszik ez, vagy bennem és már "pánikbol"csinaltam csak, hogy nehogy laposodjon a kapcsolat, de annyira kellemetlen szobanovennyel lenni, hogy szoval most tartok annál a fázisnál, hogy inkabb haza se megyek, ha nem muszáj, azt hallgatni, hogy ő dolgozott, mosott, aludt.es ennyi.

2021. júl. 13. 21:54
 7/16 A kérdező kommentje:

Olyan érzésem van hogy elfogytam. elfogyott az energia. A nagy semmi, a szótlanság, a talán hidegség engem padlora küldött.


Legyőzött egy szobanövény.

2021. júl. 13. 22:03
 8/16 anonim ***** válasza:

"Szerelmes vagyok, valojaban egy szobanovénybe. Es allandoan en erzem magam udvari bolondnak aki korbeugralja, motivalja, mozgasba viszi a masikat."


De ha megkapnál mindent akk meg unalmas lenne. Igy viszont szerelmes vagy. Érdemes lenne az uraknak odafigyelni ezekre az apró dolgokra h mitől ragad be a nő a kapcsolatba. Mert a sokadik példa az az h nem attól ha szeretve van :)

2021. júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sztem meg elhanyagol nő effekt van.
2021. júl. 14. 06:59
 10/16 A kérdező kommentje:
*elhanyagolt.
2021. júl. 14. 06:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!