Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elnézednő dolog ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézednő dolog ha a párod chatelgetés közben egyszercsak nem ír vissza, és a netet is kinyomja?

Figyelt kérdés
Állítólag elaludt délután, de ez most olyan mintha személyes beszélgetés kellős közepém, köszönés nélkül hátat fordítasz valakinek, és mégcsak vissza sem nézel. Eléggé megalázónak érzem a dolgot.
2021. júl. 14. 20:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

9-es, dettó. Van, hogy csak akkor látom, hogy írtak, ha konkrétan belépek, és akkor is várni kell.


De olyan is van, hogy néha a saját elküldött üzenetemet nem látom, de válaszolnak rá.

2021. júl. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

#9 Volt már 1-2 x ilyen, és be is vallotta, hogy kikapcsolta a netet. Átvette ezt a rossz szokását a barátnőjétől. Az is ezt szokta csinálni vele, aztán nekem panaszkodik, hogy elolvasta, és órákig nem válaszol.

De ha őt bántja, akkor talán neki sem kellene így viselkednie.

2021. júl. 14. 21:44
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

jézusom ennek akkora feneket kerítesz, hogy lassan teljesen bolondnak tűnsz. #5-ös válaszoló vagyok. és akkor mi van ha kinyomta a netet és aludt egyet? meghalt valakid? történt valami fontos? nem. felkelt, gondolom folytattátok utána. nem köteles mindenről beszámolni neked. ha elmegy fél órára szarni, azt is írja meg, hogy addig ne várd a válaszát?

4 éves kapcsolatban vagyok, közös lakásban már, de a kapcsolat elején volt, hogy este is annyira hulla voltam, hogy már nem volt erőm elköszönni, kinyomtam a wifit leraktam a telót és el is aludtam. másnap reggel írtam páromnak, hogy ne haragudj, bealudtam és nem volt belőle semmi gond...


ha már volt 1-2x ilyen és mindegyik után ilyen rinyát levágtál, az írásod alapján férfi létedre (mert egy barátnőjétől vette át a szokást, gondolom akkor bnőd van), ne csodálkozz, ha egyszercsak teljesen eltűnik és lekoptat. én ezek után azon se lennék meglepve, ha már próbálna fokozatosan eltűnni és leépíteni téged, mert ilyen piócától mindenki megőrülne.

2021. júl. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: még párom előtt ismerkedtem egy fiúval, aki full ilyen volt. beszélgettünk, én meg eltűntem 2 órára, mert elmentem megnézni egy filmet és nem számoltam be róla. mire visszaértem akkora hisztit levágott chaten, hogy onnantól se férfi nem volt a szemembe, se potenciális jelölt bármire. és nem, nem érdekel ha ezt velem csinálják. van életem. ha pár órára eltűnik a beszélgetőpartnerem addig feltalálom magam és majd folytatjuk, ha lesz ideje. atya isten
2021. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
100%
Néhány esetben igen
2021. júl. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
#13-14. Már bocs, de én akkor is tiszteletlenségnek tartom az ilyent. Ezt személyesen te se mernéd megtenni, mikot ott áll előtted akivel beszélgetsz, vagyis, hogy sarkonfotdulsz a beszélgetés közepén, és köszönés nélkül otthagyod. Akkor egy chatelgetés már feljogosít arra, hogy tiszteletlen legyél a masikkal? Telefont is rányomod az illetőre, csak mert nincs ott?
2021. júl. 15. 04:47
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is aludtak el már üzenetváltás közben. Késő este az ágyból nyomtuk... én egyáltalán nem akadtam ki rajta, inkább sajnáltam, hogy ilyen fáradt.
2021. júl. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi sosem köszönünk el egymástól és igen, kb mindig így lelép valamelyikünk. Van olyan, hogy félnapokat nem beszélünk, mert mindkettőnknek dolga van és egyszerűen egyikünk sem szeret írni.
2021. júl. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy van aktív meg passzív chatelés, utóbbi mikor valamelyikünk dolgozik, és csak hébe-hóba tud írni. De a tegnapi nagyonis aktív volt, és egyik pillanatról a másikra lépett le minden előjel nélkül. Ha álmos, akkor is lett volna annyi enegiája, hogy szól, hogy majd később folytatjuk.
2021. júl. 15. 09:32
 20/27 A kérdező kommentje:
Volt hogy így passzívan chatelgettünk, akkor én se szóltam egy szót se érte ha órákig nem válaszolt, mert tudtam, hogy oka van.
2021. júl. 15. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!