Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elnézednő dolog ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnézednő dolog ha a párod chatelgetés közben egyszercsak nem ír vissza, és a netet is kinyomja?

Figyelt kérdés
Állítólag elaludt délután, de ez most olyan mintha személyes beszélgetés kellős közepém, köszönés nélkül hátat fordítasz valakinek, és mégcsak vissza sem nézel. Eléggé megalázónak érzem a dolgot.
2021. júl. 14. 20:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

De megbeszélted vele, hogy ez most olyan, hogy ne tedd le a kezedből a telefont?


Miért hasonlítod személyes beszélgetéshez? Nem az. Nincs szemkontaktus, nem látod a másikat. Ha zoom-on beszélnétek, és hirtelen felállna, na az olyan lenne, mintha szemtől-szembe hagyna ott.

2021. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

#21 Igen szóvá tettem neki, mert attól, hogy nincs személyes kontaktus, még az ember elvárja hogy ne tojanak a fejére

Miért ha a chaten megbántanak, vagy szakítanak veled, az olyan mintha meg se történt volna? Másnap mész a már exhez, mert "csak" chaten szakított?

2021. júl. 15. 10:15
 23/27 anonim ***** válasza:
70%

De itt nem arról van szó, AMIT mond, hanem a kommunikációs csatornáról.


Pl. telefonálás közben én fel-alá sétálok a lakásban, ez személyes beszélgetésnél fura lenne.


Most nem tudom, hogy direkt kevered az üzenetet a csatornával, vagy beteg voltál, mikor ezt nyelvtanon vettük.

2021. júl. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
#23 Te viszont úgy állítod be a dolgot, hogy chatelés közben az ember bármit megtehet büntetlenül. Ugyanis a kérdés ebből indult ki, és ez független attól, hogy az ember közben mit csinál, mert amit közben a másikkal tesz az ugyanúgy számít mintha ott lenne előtted.
2021. júl. 15. 11:38
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Oké, látom te is az a kérdező fajta vagy amelyik csak akkor hajlandó elfogadni választ ha az vele ért egyet. Iszonyat nevetséges ez a vergődés amit itt másfél napja letolsz, a chatelésnek köze nincs a személyes beszélgetéshez és te elvárod, hogy a párod ugyanolyan legyen mint te. Tipik uralkodós, hisztizős, féltékenykedős, korlátozós idiótának tűnsz, gondolom nincs fél éves a kapcsolatotok, nem is jósolok ennél többet nektek.

Ilyen beteges számonkérős stílussal egyáltalán örülj, hogy válaszolt neked és ne itt pattogjál, mint egy 14 éves tini.

2021. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

#25 De okosnak gondolod magad! Áruld már el nekem, hogy azoknak a dolgoknak amiket ott leírsz, nem lesz semmi következménye teszem azt másnap amikor találkozol a másik személyel? Ha te az írásaiddal megbántasz valakit, akkor az olyan mintha meg se történt volna? Tök mindegy, hogy most valaki személyesen beszélget, vagy csak írásban akkor is van egy alap tisztelet amit illik betartani hogy ne bántsuk meg a másikat. Ha ezt nem teszed meg akkor kb leszarod a másikat.

Én errő pofázom, nem arról hogy miben más az irogatás meg személyes beszélgetés.

2021. júl. 15. 19:09
 27/27 anonim ***** válasza:
Te meg azt értsd már meg, hogy a leírtaknak egyértelműen van következménye, ha pl. bunkó valaki, vagy szándékosan leszar, de a te párod nemes egyszerűséggel ledőlt aludni pár órára, te meg fel vagy háborodva, mert nem számolt be róla. Szállj már le a magas lóról és inkább tedd össze a két kezed, hogy valaki ezt a pióca stílusodat elviseli, én 1 hetet nem adnék neked, volt hozzád hasonlóhoz szerencsém.
2021. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!