Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A történetem röviden: négy éve már, hogy a volt párommal se veled, se nélküled kapcsolatot tartunk fenn. Ez idő alatt már háromszor elengedtük egymás kezét, de újra és újra nem bírtuk ki, hogy ne folytassuk ott, ahol abbahagytuk. Sok probléma, ellentét és fájdalom kísérte a kapcsolatunkat, mégis volt közöttünk egy erős lelki kötelék. Azóta pedig már kétszer is megpróbáltunk barátok lenni, de nem ment, ugyanis mindig összegabalyodtunk. Randizgattunk, jól éreztük magunkat (csóknál tovább nem jutottunk), és azt mondta, hogy szeret még, de szerinte jobbat érdemlek, és ő egyelőre nem áll készen velem lenni (sem mással), mert fél, hogy újból megbántana, és nem tudja, hogy mit akar, de a jövőben talán még lehetünk együtt. Közben pedig a hátam mögött összejött egy másik lánnyal, akit napokkal később elhagyott, én pedig azóta úgy érzem, hogy becsapott és hitegetett, teljesen összetörtem lelkileg.


Mi a véleményetek, honnét tudhatja biztosan az ember, hogy megtalálta az igaz szerelmét? Szerintetek lehet olyan, hogy két ember nem élhet együtt boldog és kiteljesedett szerelemben addig, amíg el nem érkezett a megfelelő idő számukra?



2021. júl. 17. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez részéről nem több, mint hogy te vagy a vésztartalék. Amikor épp nincs senkije, akkor füttyent egyet, te ugrasz, és körberajongod. Egótuning. Aztán jön egy nő, és te mész a levesbe. De előtte még beetet, hogy később lehet köztetek valami. Így továbbra is hűségesen várod, hogy füttyentsen.
2021. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen hosszúra nyújtott "kapcsolatot" nem lesz könnyű elengedni, pedig az lenne a legjobb.
2021. júl. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel érték egyet. Itt azt kell látnod hogy együtt nem működik!

Ismerkedik melletted! Nem sikerült neki a másik nővel és ment vígaszra hozzád! Nem kétlem hogy szeret, de nem nőként, párjaként, hanem barátként inkább.

2021. júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az egészben csak te fogsz szívni, ha nem engeded el.
2021. júl. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"négy éve már, hogy a volt párommal se veled, se nélküled kapcsolatot tartunk fenn"


És nem jutottatok el (újra) a szeretkezésig? Akkor valaki nem akarja a másikat? Szerintem ezt jobb lenne befejezni, lezárni. Mert az idő, az megy:(

2021. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Le kell ezt zárni!
2021. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményeket, én is így gondolom.
2021. júl. 21. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!