Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha két ember már többször,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember már többször, fizikálisan is bántotta egymást,megütötték egymást,szinte összeverekedtek nem egyszer,abból lehet még valaha normális kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha két ember már megütötte egymást,nem egyszer többször is.Abból lehet egy szeretteljes kapcsolat valaha?Vagy az ilyet jobb elengedni örökre?
2021. júl. 17. 11:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem ,enged el. :)
2021. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
En szeretnem azt hinni, hogy egyszer igen...😅
2021. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

ma 11:13


Miért te is ebben a helyzetben vagy ezek szerint?Te férfi vagy nő vagy?

Amúgy szerintem se fog az ilyen változni sajnos...

Ha valaki a másikkal szemben ilyen dolgot megenged magának,akkor már bármit és nem tiszteli.

2021. júl. 17. 11:19
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akik szeretik egymást, azok soha nem bántanák egymást.
2021. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez az egyenisegektol fugg... Vannak akik nem feltekenyeeg es ilyen huylesegek miatt mennek egymasnak, hanem mert az igazukat akarjak ervenyesiteni kb barmi aron... Amugy en csak voltam ilyen kapcsolatba... Viszont ugy gonsolom, hogy ha a ket fel keppes szemelyiseget fejleszteni akkor kukuszobolheto az ilyen, ha nem akkor nyilvan nem...
2021. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Alapból is mocskosul primitív szintet képvisel az aki kezet emel egy másik emberre.
2021. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim 50 éves házasságát végignézve: nem, nem lesz belőle jó kapcsolat. Egész életetekben , még öregen is püfölni fogjátok egymást, ill. ahogy az öregséggel csökken az erő, a végén főleg a nő fog kapni inkább a verésből. Gondolom te vagy a nő. Te teszed fel a kérdést, tehát neked jelent már most problémát. Menekülj, amíg tudsz.
2021. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak ártasz vele. Aki egyszer vert, máskor is fog.
2021. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

ma 11:27


Hát nem,ezt nagyon benézted!Én vagyok egy férfi,de nyilván már itt ia az előítélet,mert egyből nőre asszociálsz.Pedig elárulom a titkot,hogy ő kezdte az ütögetést!Csak amikor már 20-szor állnak beléd és a szép kérésre sem állnak le,hogy ne csinálja,ne üssön meg,mert jön a visszakéz hamarosan,akkor a legtürelmesebb embenek is elpukkan az agya egy idő után,pláne ha olyam beszéd párosul mind e mellé,s mind ez ok nélkül.

2021. júl. 17. 11:35
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szeretetteljes kapcsolat? Aligha. Inkább bűnügyi statisztika, elnézve hány nőt gyilkol meg évente a "párja", vagy exe.
2021. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!