Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodok minden éjszaka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok minden éjszaka más férfival? Normális ez?

Figyelt kérdés

Pláne, ha már két éve van egy komoly kapcsolatom, akit nagyon szeretek - bár van sok vitánk.


Szinte kivétel nélkü, minden éjszaka más férfival vagyok. nem szexuálisan, csak akkor ott abba a férfibe vagyok szerelmes és kielégülten ébredek, mint egy szép álomból felocsúdva. A legtöbb férfit ismerősöm és nagy részük amúgy az életben nem is vonz egyáltalán, de éjszaka megszépülnek... mikor felkelek még egy fél napig a hatása alatt vagyok az adott alanynak, de utána elfelejtődik a dolog és olyna semleges, mint azelőtt.


Mi van velem???


2011. okt. 9. 15:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a páromról még nem is álmodtam soha ilyet...
2011. okt. 9. 15:56
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom de ez érdekes. velem is előfordul néha. hallottam róla h a tudat alatti álmainkban előjöhetnek kifejezetten olyan dolgok amiket mi teszünk az álomban, és amelyek bűnösek, erkölcstelenek, sőt kifejezetten undorítóak a valóságban számunkra, taszítóak, nem tennénk meg őket igazából sosem, és nem akarjuk megtenni ezeket a valóságban. vannak, akiken az ilyen képzetek eluralkodnak.
2011. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
remek... nem zavarna, ha nem lenne barátom, mert akkor ráfognám arra, hogy biztos ki vagyok éhezve, vagy vágyom a szeretetre, de mindezt megkapom (bár csak hétvégén)! Ha viszont a barátommal álmodok, vagy veszekszünk, vagy valami semleges. (Amúgy azért nem undorítóak az "álom"pasik :)
2011. okt. 9. 16:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel nekem is ugyanez van én 3 éve vagyok párommal és legtöbbet filmsztárokról álmodok.

Szerintem ez normális, szerintem a fiúk is álmodnak ilyeneket.

2011. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én amúgy elmondom néha a barátomnak és megkérdeztem már tőle, hogy ő is szokott-e mással álmodni. Azt válaszoltam lehet, de nem emlékszik, velem viszont szokott. Most vagy hazudik, vagy nem, de lelkiismeret furdallásom van..


Arra gondoltam, lehet amiatt is, hogy egy hosszú nap után, mikor sok férfi megnézett az utcán (pl. akivel ma álmodtam folyamatosan bámul, mikor meglát) felébred bennem az, milyen jó volt szinglinek is lenni. Most meg szeretek valakit és soha nem csalnám meg, de így tudat alatt ki tudom élni magam bűnözés nélkül... :)

2011. okt. 9. 16:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen emiatt lelkiismeret furdolásod.Nem te döntöd el hogy mit álmodj.
2011. okt. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!