Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves Lányok! Mitől férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Mitől férfi egy férfi? Vagy mitől férfias? Kort és nemet is kérnék.22/F A szerényebb, visszahuzódóbb, félénkebb srác is lehet férfias?

Figyelt kérdés
Számotokra mik ezek a tulajdonságok? Persze nem az álompasi kategóriára gondolok..
2010. aug. 27. 20:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
jó arc ,magas vékonyabb test ,jó beszélőke,vicces legyen,jó az ágyban és van egy merga a lakás előtt!
2010. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem attól, hogy nem nyafog mindenért,de ettől függetlenül elmondhatja az érzéseit, ha valami gondja van, és azt meséli, az nem számít nyafogásnak. Csak az ilyen apró dolgok.Legyen bevállalós (de ne vigye túlzásba!)

És ami szerintem a legfontosabb, az az, hogy biztoonságban érezzem magamat mellette.

2010. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ja és 14/L második voltam
2010. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálam akkor, ha bizonyos helyzetekben is az, nemcsak az ágyban.Pl. ha családja van, jó apa és jó férj legyen.Nem veri a nőket, sem a gyerekeket, határozott, segítőkész, figyelmes és lehet rá számítani.Számomra nem az anyagiakkal eleresztett férfi a férfi.
2010. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
20.59 vagyok 34/N
2010. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is az a legalapvetőbb jellemzője egy igazi férfinak, hogy biztonságban érzem mellette magam. Érezzem, hogy nem eshet mellette semmi bajom, nem bánthat senki sem szóval, sem tettel, és anyagi biztonságot is nyújt. Lehessek mellette én a gyenge nő! :)

Sok pasi azt hiszi, hogy attól hogy farka van, már férfi, és a nőknek fel kell rá nézni, és tisztelniük kell, de ez ostobaság! A tiszteletet ki kell érdemelni! Tenni kell érte!

25/L

2010. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

lehet szerényebb, nekem az ilyen típúsúak az eseteim. Valahogyan mindig az ilyenek fogtak meg. De jó ha kicsit udvarolós, beszédes típusú is mellé.

Meglehet bízni benne, hűséges, komoly (de nem mereven, hanem az élethez való hozzállása, felelősségvállalás terén)persze vicces lehet.

Ne féltékenykedjen, ne hisztizzen és ne uralkodjon.

Szeressen és mutassa is ki---- nem szeretem a frigid (cool) pasikat.

26.L

2010. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
tudjon dönteni, legyen határozott. ne hátráljon meg a döntéshelyzetben...és ne hordjon rózsaszínt! szerintem a hanghordozás is fontos:)
2011. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
legyen határozott, talpraesett, humoros, értsen a technikai dolgokhoz és legyen jó az ágyban, a külső az csak másodlagos, mondjuk én szeretem ha izmos egy pasi, de nem a kondizástól, hanem a munkától, vagy valami normális sporttól :)
2011. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ja és 20/N voltam :D
2011. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!