Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek?1 évet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?1 évet voltunk együtt.Utolso üzenetben leírtam neki,hogy szeretem,találkozzunk többet,hiányzik minden vele(ő,a társasága,a szex). Semmit nem reagált. Eltűnt. 1 hónapja..előtte ő vetette fel,hogy költözzünk össze.

Figyelt kérdés
Miért nem volt annyi benne,hogy ha már szóba nem is,de akkor írásban közölje velem, nem megy. Már kezdek jobban lenni,csak most kijött belőlem,és leírtam. Lehet sosem kapom meg a választ. Előtte mondta már egyébként,hogy a szexuális életünket szeretné feldobni, többest emlegetett,de vhogy érezte, hogy nem mennék bele annyiszor,ahanyszor akarta volna. Vagy talán egyszer sem. Mégis,ha bármi baja volt velem,akkor azt illett volna legalább írásban,ha szóban nem is...A csalódást még dolgozom felfelé,amit okozott.
2021. júl. 20. 17:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azon kellene elgondolkodnod, hogy miért vonzódtál egy ilyen emberhez.
2021. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mert alacsony volt az önértékelésem, és hu,de örültem,hogy a menő pasi meglátta bennem a nőt :)lényeg, magamban lassam meg, nem mástól várjam.
2021. júl. 20. 17:34
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a véleményem, hogy örülj neki, hogy kilépett az életedből. Egyértelmű, hogy neked ő többet jelentett, mint fordítva. Ha együtt maradtatok volna, valószínűleg kihasznált volna amennyire csak lehetett volna és aztán lép le...
2021. júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem egy menő pasi... ezt is fogalmazd majd újra alkalomadtán.

Egy igazi férfi képes a tartós, monogám kapcsolatra. Szerintem ez alapvető.

A többi lelkisérült nem férfi.

2021. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Remélem, jobban vagy, ő nem menő férfi. Találj magadnak egy rendes párt ! :)
2022. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!