Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajozásterén nagy hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberke kérdése:

Csajozásterén nagy hátrány ha halgatag vagyok és egyáltalán nincsen humorérzékem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, ha van helyette egy BMW-d.
2010. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

egy jó pasi > nem nyuszi ! >nem nebánts virág!

hanem bátor laza van stílusa sok haverja és humorérzéknek is kell lenni enélkül ...:S

2010. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.

De nem csak csajozás terén okoz ez problémát, hanem az alapvető kommunikációban is!

2010. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21:46-nál a pont
2010. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21:45igaz
2010. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha hallgatag vagy az még annyira nem gond, mert találhatsz olyan lányt aki olyan mint te, vagy később fel tudsz oldódni és akkor már beszédes leszel.

A humorérzék hiánya az már nagyobb gond. A lányok szeretnek nevetni. Én poénkodni is szeretek és nem bírom azoknak a társaságát akikkel nem tudok együtt nevetni.

2010. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sztem attól függ h milyen lánnyal akarsz összejönni. én pl. imádok viccelődni, sokan mondják h nagyon jó humorom van, mosolygós csaj vagyok... ezét ilyen pasit kerestem magamnak. deh nem lehet mindenkinek tökéletes humorérzéke :) és van akinek ez nem is szempont. (ha pl nem vagy humoros deh jó tested van, vagy romantikus és kedves vagy már megis van oldva a dolog ;):D)
2010. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Korod?
2010. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
16
2010. aug. 27. 22:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Elég nagy probléma...de kezdjük ott h eleve miért vagy, félénk. Félsz a lányoktól? Nem esznek meg...ha kezdeményezel valakinek, akkor azt lazán, stílusosan, inteligensen csináld..modnjuk ne úgy hogy "csá, nagyon jó a csöcsöd de megdugnálak" Csak szerzz egy kis önbizalmat, és egyből nem leszel halgatag. A Humorérzéken nem hiszem h így írásban lehetne javítani =)
2010. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!