Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni a se veled -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a se veled - se nélküled kapcsolattal? Maradjon benne az ember, vagy legyen erős és lépjen ki?

Figyelt kérdés
Csak a szex működik közöttünk,de az is már csak hetente, és keveset is beszélünk telefonon már. GYáva hogy elzavarjon,mert hiányzom neki, és ő is nekem. Nem tudom hogy mit tegyek,mert szerető meg nem szeretnék lenni. De még az sem kizárt, hogy már van valakije.Igaz már kérdeztem, de tagadja, mert hogy bőven elég vagyok neki én. nem tudom mit csináljak mert erről már többet beszélni sem tudok vele, csak megy miden tovább, hacsak én nem lépek. De mit? Otthagyni nem szeretném,mert gyülölöm a magányt
2010. aug. 28. 11:19
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és folyamatosan ellenőrizget,nehogy megismerjek valakit. Mi ez?
2010. aug. 28. 11:20
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem kapcsolat, ti szeretők vagytok csak, már ne is haragudj! Kölcsönösen kihasználjátok egymást.

Mellesleg társfüggő is vagy, mert inkább szenvedsz egy számodra nem megfelelő kapcsolatban mintsem pontot tegyél a végére.

Akkor küszködj éveken, évtizedeken át és szalazd el a további lehetőségeidet ahol találnál egy normális párt magadnak, aztán majd ő hirtelen ellép és ottmaradsz tökegyedül és bánni fogod még hogy megszülettél is...

2010. aug. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem teljesen, mert engedek a kísértésnek, éppen ez a lényege, hogy hagyom az életem menni tovább, nem ragadtam le nála, mert ha jön valaki ismerkedek, és aztán lépek ki, hogy egyszerűbb legyen. Jobb az ha az ember nem marad hirtelen egyedül. Bár igaz nem tudhatom mikor mondja, hogy vége. de ez a hetes szünet, hogy nem találkoztunk azért volt, mert szakítani akartunk, és most állítólagosan javuló tendenciába fog lépni, több találkozással,mert mondta hiányzom neki, de én már nem bízom ebben, szeretnék menni az utamon,de azt meg nem engedi,mert féltékenykedik. De mondjuk ha van valakije attól még féltékenykedhet az is igaz.
2010. aug. 28. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!