Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egyszer átvert. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyszer átvert. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyot csalódtam a páromban. A kolléganőjével chatelgetett és mikor rájött, hogy zavar, titkolta. A végen kiderült, hogy még össze is beszéltek, hogy ír nekem a nő, hogy sajnálja és nem ír többet persze ez csak az én "beetetésemre". Aztán szakítottam a párommal, de kibékültünk. Azt mondta ez jó lecke volt, hogy elveszíthet, soha nem akarja ezt még egyszer. Elvileg megmondta a nőnek, hogy kész ne írkjon és ki is törölt minden nem fontos régi beszélgetést a telefonjából. A nővel kezdte. Ez odáig szép, de mi van, ha folyamatosan törli? Aah, nem tudom mit tegyek. Szeretem és hinni akarok neki, de valahogy meg kell győződnöm a teljes nyugodsághoz. Hogyan tudnám "ellenőrizni"? Jó, nyilván a nő telóját kellene megnézni de ez sajnos nem játszik
2021. júl. 27. 00:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Hazudott neked, félrevezetett. Ilyen emberrel szeretnéd összekötni az életed? Már most nem bízol benne, fölösleges ezzel vesződni ha nem csak elleni akarsz a langyos vízben.
2021. júl. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Ismerem a sztorit. Ő egy féreg, te meg egy madár, amiért visszafogadtad. Elárulok valamit: ugyanúgy fogja csinálni, csak okosabban! Szívesen :)
2021. júl. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%

En vagyok a fent emlitett kollegano! :O


Nekem azt mondta tegnap, hogy mar szakitottatok vegleg!

2021. júl. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
15%

Mi vagy te?Ellenőr?Gondolatőr?

Ezt a nyarvogást.Ha nem tetszik,nem bízol benne,akkor hagyd békén.Ha meg számít valamit,akkor hűtsd le magad!

Ne anyáskodj mások felett,mert az meg szánalmas.

2021. júl. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

Vótmá.

Dobd ki

2021. júl. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%

Ott szúrtad el, hogy visszafogadtad. Minek? Jobban vigyázz legközelebb. Ne légy ennyire naív

31/F

2021. júl. 27. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha nem tudsz már megbízni benne, szakíts békességgel. Barátod jellemhibás, összebeszélni egy munkatárssal a barátnőd ellen elég undorító dolog. Annak végképp nincs értelme, hogy törölte a beszélgetést, max annyi, hogy tovább titkoljon valamit.
2021. júl. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Ismerem az előző kérdésedet, de miért vagy vele? Dobd ki a francba, annyi ember van még a földön, aki nem ennyire sunyi.
2021. júl. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Soha többet nem fogsz tudni megbízni benne, tapasztalat! Ez a hajó már sajnos elment. Hiába érzed, hogy szereted, a bizalmatlanság megmérgezi mostantól a kapcsolatotokat. Nem lehet valakit egy életen át ellenőrizni, és értelme sincs, hidd el. Örülj neki, hogy nincs közös gyermeketek, mert úgy jóval nehezebb lenne lépni. Ez is tapasztalat, sajnos :(
2021. júl. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%

Összebeszélt ellened a párod mással, kijátszottak. Az már lényegtelen, hogy ez egy kolléganője volt. Ha férfival beszél össze, az is ugyanilyen rossz lett volna, mert - ahogy írtad - átvert.


Nem bízol benne, és nem alaptalanul.

2021. júl. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!