Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyutt lennetek egy olyan fiuval aki mar egyszer atvert, de idovel valamennyire megvaltozott? Tudnatok bizni benne?

Figyelt kérdés
2012. szept. 24. 15:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
NEM. aki egyszer megteszi, megteszi többször is.
2012. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Megváltozott? Ezt ő mondja, vagy te látod?
2012. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Latom rajta, sokkal masabb mint regen. De szerintem kezd olyan lenni mint amilyen volt, meg pont az ellentetjet mondja a baratainak mint nekem.. mar nem tudom kinek mond igazat. :S Elbizonytalanodtam, de en nagyon szeretem.
2012. szept. 24. 15:52
 4/15 Hanariko ***** válasza:
Két féle ember van... aki ad 2. esélyt és aki nem....
2012. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Hanariko ***** válasza:

jah és a "de nagyon szeretem" nem nagyon szokta megkönnyíteni az emberek életét. Mondok egy szélsőséges példát: Az asszonyt üti-veri a férj, megcsalja, lek*rvázza, minden... de a nő szereti.

Szerinted? Normális az ilyen?

Hagyd az egészet, mielőtt elfajul, vagy csak egyáltalán folytatná az átveréseket.

2012. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
NE bízz benne én velem is pont ugyan ez volt most.. össze jöttem volt barátommal akivel régen azért szakítottunk mert megcsalt...persze mondta ő hogy megváltozott meg igért mindent ugyan olyan mint volt csak magamnak okoztam fájdalmat azzal hogy megint közel engedtem magamhoz tudom hogy most nehéz neked nekem is még most is mert én is szeretem őt de sajnos kutyából nem lesz szalonna felejtsd el egy jó tanács..19/L
2012. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez igy rossz, csak nem tudom elengedni. Amikor velem van nagyon jol banik velem, kedves meg minden,de szerintem kicsit sok neki egy komoly kapcsolat. 2 eve vagyunk lassan egyutt.
2012. szept. 24. 15:59
 8/15 anonim ***** válasza:
Hat,az biztos hogy nem biznek benne.
2012. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Úgyis összejössz vele, mert tipikus nő vagy, arra buksz, aki feltörli veled a padlót. Aztán majd itt sírsz három hét múlva, hogy átvert, négy hét múlva meg nyitod a következő kérdést, hogy "már kétszer átvert, de ugye most már megváltozott?" Tizenöt év múlva a "miért ilyen rohadt szemét minden férfi" témában fogsz már utazni, ezoterikus tanfolyamokra jársz majd a férfigyűlölő barátnőiddel, hetente háromszor szobára mész a guruhoz, a kedves-rendes kollégádnak viszont, aki a hülye fejével odavan érted, és szívesen feleségül venne, a képébe röhögsz.


Szóval mondjuk úgy, hogy egy tipikus női személyiségfejlődési folyamat kezdetén állsz jelenleg.

2012. szept. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Hanariko ***** válasza:

annyira rossz, amikor ezt olvasom hogy tipikus nő... de nőként/lányként sajnos néha egyetértek ezzel. (bár a kifejtés elég szélsőségesre sikerült xD) ugyan akkor büszke vagyok magamra, hogyén ezek szerint nem vagyok tpikus

Van, aki tényleg ennyire mazohista? (vagy már nem is tudom minek nevezzem)

2012. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!