Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A hűtlen típusú férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hűtlen típusú férfiak miért akarnak komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Persze a nők sem szentek, de az én rokoni, ismeretségi körömben többnyire a férfiak a hűtlenek, szóval most az ilyen teljesen érzelemmentes, "vadászösztön" miatti sorozatos megcsalásoka vonatkozik a kérdés, nem az érzelmi alapúakra vagy a szeretői kapcsolatra.

Az ilyen emberek miért mennek bele egyáltalán komoly, monogám kapcsolatba? Nem lenne jobb egyedül úgy, hogy bármikor bárkit megdughatnának, nem kell a lebukástól tartani, nem balhézik otthon az asszony? Egyszerűen nem értem a logikáját a dolognak. Ha én mindig más pasikkal akarnék flörtölni, szexelni, nem tartanék egy állandó balekot, aki csak bezavarna az életembe, nehezítené a dolgaimat és még meg is kellene játszanom magam, titkolóznom kellene előtte.


2021. júl. 28. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mert mindenki vágyik egy stabil, biztos pontra az életében sajnos..
2021. júl. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Lehet, hogy éppen ettől a " kis plusztól" tudnak megbízható munkaerőként és jó családapaként funkcionálni.
2021. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Ő nem úgy tekint magára hogy ö rossz ember aki majd úgyis megcsalja a párját. Szerelmes lesz meghódítja a nőt aztán rájön hogy nem elé és akkor jön a megcsalás.
2021. júl. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
nem tudom pontosan, de egy párkapcsolat alapesetben baromira nem egy "bezavarás" az életedbe, hanem sok-sok közösen átélhető örömöt-kihívást hoz, stabil, közös várat eredményez. ennek ellenére a fajunk szexualitása nem arra lett kitalálva, hogy kielégítő legyen ötven évig ugyanazzal az emberrel csinálni.
2021. júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Megdobja az egojukat, ha van egy biztos pont. Kapcsolat nélkül fele annyira nem tudnának hatékonyan vadászni, ne aggódj. Ha szingli vagy, akkor van tétje a nyomulásnak, be vagy feszülve, mert x ideje még csak szexhez sem jutottál, nem hogy minőségi programokhoz esetleg, ha nincsen baráti köröd. Aki a párja mellől vadászik, annak van önbizalma,mert ha nem jön össze, akkor is otthon várja valaki, és pont lexarja, ha nem jön össze a másik.

De ez mindkét nemre igaz lehet(ne), szerintem. Rám legalább is kis túlzással tapadtak volna a pasik, míg stabil kapcsolatom volt. Mióta szingli vagyok, egyszerűen észre sem vesznek. Nyilván miért? Mert egyedül szarabb lenni, meglátszik a kisugárzáson is. (nem, nem csaltam meg az exem sosem)

Csak mondom, hogy én ezt tapasztaltam/tapasztalom...

2021. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ókori Görög filozófia: vannak ágyasaink a testi élvezetre, vannak hetéráink (kb mint hostess) az elvezetekre és vannak feleségeink hogy utódokat szüljenek.

Régen a férfiak nem egy nőtől várták el hogy minden téren megfelelőek legyenek, viszont ugye ma a pár az aki stabil támasz, haver és persze szexuális. Az hogy 1 nőben van 3 szerep kompromisszumokhoz vezet pl egy terhes feleség nem lessz annyira szexuális mint egy szerető. Vannak férfiak akik nem képesek ezt elfogadni, minden kell nekik. De nőben is vannak olyanok akik csak 1 dolgot akarnak a pasitól pl. Csak pénz kell, és így beleállnak az osztott szerepbe.

2021. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!