Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki a barátnőmr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki a barátnőmre? 24/F

Figyelt kérdés
Két hete tervezzük, hogy ma elmegyünk (vagyis csak mentünk volna) strandra. Viszont reggel a barátnőm felhívott, hogy menstruál, elképesztően görcsöl, toljuk el egy héttel a strandot… Mondtam neki, hogy dobjon be egy fájdalomcsillapítót és le van tudva a dolog, pancsolhatunk. Azt kaptam erre, hogy így nem olyan jó a strand… Tudhatta volna előre, hogy meglesz neki és nem erre a napra tesszük akkor… erre azt kaptam, hogy korábban jött meg neki… a lényeg, hogy eléggé összekaptunk ezen.
2021. júl. 30. 11:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy troll.
2021. júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként nem kell ennyire a menstruációra kiegyezni: ha bármilyen okból túl szarul érzi magát a másik a tervezett programhoz, akkor skip és újratervezés.
2021. júl. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
89%
Szóval pajti, neked is lehetnek fájdalmaid ilyen-olyan okokból.
2021. júl. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Ő akadt ki jogosan rád! Az ilyen pasiknak ( még véletlenül sem férfiaknak) kívánnám, hogy egy napot toljanak le hasi görcsökkel (mikor már annyira fáj, hogy szó szerint sírsz a fájdalomtól) és ömlő vérrel, aztán én is bevágnám a "dobj be egy fájdalomcsillapítót" szöveget, megnézném a fejedet.A csaj helyében tényleg bedobnék egy fájdalomcsillapítót, téged meg ki, mint a xart.
2021. júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem olyan egyszerű ám, hogy bedob egy fájdalomcsillapítót. Főleg, hogy nem csak arról van szó, hogy fáj-e. Menstruáció alatt a méhszáj kicsit nyitva van, prímán összelehet szedni akármit, ha nem figyel oda vagy nincs szerencséje. Meg nem úgy néz ki, hogy reggel feltesz egy tampont (ha nem kelyhezik) és hurrá, ha vízbe megy utána mehet a mosdóba egyből cserélni, ahogy kijön (ha nincs tele baromira fáj kiszedni, azt hozzáteszem), hogy csökkentse a fertőzés esélyt. A hideg víz jól rá is erősít a görcsökre. Plusz: akár milyen hihetetlen a nők nagyrészének kellemetlen ilyenkor az egész, főleg bugyiban, hogy vajon kilátszik-e a tampon zsinórja? Nem ázott át? Sokan még szoknyát sem szívesen hordanak olyankor, nemhogy egyszál bugyikában ugráljanak. ( Az meg, hogy előbb megjött neki előfordul. Nem vagyunk gépek, nem óramú pontos a legtöbb nő ciklusa és kb bármi bezavarhat és előbb vagy később jön meg)
2021. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez szimplán csak egy troll kérdés, ami csak azért lett megfogalmazva, hogy az itteni rengeteg magányos férfiut szivassa.
2021. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen paraszt vagy jogosan hagy ott empátiahiány miatt.
2021. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan akadt ki, borzasztóan érzéketlen vagy és láthatóan nem érted, hogy működnek a dolgok. Érthető lenne, ha el is hagyna.
2021. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

nem jogosan akadtal ki, es idiota vagy, hogy meg neked all feljebb. bele ne halj, hogy nem tudsz strandolni, bruhuhuuu, hisztizz egyet anyucinak, mint egy 5 eves, ha nem kap csokit.

egyszer lennel no es erezned at, milyen fajdalommal jar a menstruacio. nagyon okos vagy, hogy elintezned annyival, h ‘dobjon be egy fajdalomcsillapitot’ de ez neha nem ilyen egyszeru. ezek mellett, igen, valoban nem nagy elmeny ugy strandolni, hogy folyik beloled a ver es allandoan figyelni kell meg cserelgetni a tampont a retkes wc-ben. arrol nem is beszelve, h ilyenkor sokkal konnyebb barmilyen fertozest osszeszedni.

csodalkozom, h ennyi aggyal hogy lehet egyaltalan baratnod..

2021. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igazad. Bírom hogy sok férfi (akinek nem inge ne vegye...) azt hiszi hogy egy tamponnal és fajdalomcsillapitóval le van tudva.


Hát baromira NEM! Attól meg lehet kellemetlen, van hogy kényelmetlen, fél az ember hogy baleset lesz, aggódhat hogy mi lesz, sokaknak ilyenkor hangulatingadozása is van, fájhat a melle is stb.


Arról nem is beszelve hogy nem mindenkinek pontos. Nekem pl nem az, mindig csúszkal pár napot, csak ìgy kb tudom mikor lesz meg.


Őszintén belehalsz ha a jövőhéten mentek? Vagy akkor menj el a barataiddal is. Ennél nagyobb bajod sose legyen.

2021. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!