Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadtam ki a barátnőmr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki a barátnőmre? 24/F

Figyelt kérdés
Két hete tervezzük, hogy ma elmegyünk (vagyis csak mentünk volna) strandra. Viszont reggel a barátnőm felhívott, hogy menstruál, elképesztően görcsöl, toljuk el egy héttel a strandot… Mondtam neki, hogy dobjon be egy fájdalomcsillapítót és le van tudva a dolog, pancsolhatunk. Azt kaptam erre, hogy így nem olyan jó a strand… Tudhatta volna előre, hogy meglesz neki és nem erre a napra tesszük akkor… erre azt kaptam, hogy korábban jött meg neki… a lényeg, hogy eléggé összekaptunk ezen.
2021. júl. 30. 11:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Jól tökön rúgnálak. Ha fáj, dobj be egy fájdalomcsillapítót, le van tudva a dolog és mehetünk is pancsolni.
2021. júl. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Milyen együttérző vagy... amúgy esőt mond egész hétvégére. Jobb is ha átteszitek jövő hétre.
2021. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
NEm lenne ezzel problémád többé, mehetnél egyedül. Hülyékre nem pocsékolnám az időmet. Tudod mit csinál ilyenkor egy igazi Férfi? Átmegy egy doboz csokival, bekapcsolja a Netflixet és összebújik a csajjal a kanapén, csókolóznak és beszélgetnek. A bunkók meg hisztiznek a gyakorin, hogy "mammiiii, füüürdeni akarok, de a Pirike nem jööön, oááá".
2021. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
Nyilván nem, elég nagy paraszt vagy. Vegyél nagy levegőt, és kérj bocsánatot.
2021. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen megadom a címem, ha házhoz akarsz jönni a pofonért...
2021. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
98%
Hagyjátok már, ordít róla, hogy troll.
2021. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
98%

Jogosan.

1. Menstruációval nem ajánlott strandra menni. Sztem ha már annyira nagyfiú vagy, hogy p...it akarsz, akkor nézzél már utána, hogy működik a női szervezet, felnőtt férfitól ez lenne a minimum.

2. A "tudhatta volna, melyik nap jön meg" megjegyzésnél ugyanaz, mint az első pontnál, gáz, hogy meglett felnőtt férfi ennyire noncs képben azzal, hogy működik a menzesz, hogy nem mindig és nem mindenkinél óramű pontossággal x hét múlva jön...

3. Empátia zéró, parasztság level 10000. A pancsika mindennél fontosabb.

2021. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%

" Mondtam neki, hogy dobjon be egy fájdalomcsillapítót és le van tudva a dolog, pancsolhatunk. "


Persze, te már csak tudod, gondolom annyiszor menstruáltál már...


A barátnőd menstruál, mégis te hisztizel úgy a strand miatt.

Milyen empatikus vagy, csoda hogy veled van még. 😂


Ahogy előttem írta valaki, ilyenkor a minimum lenne hogy megértő vagy.

2021. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
100%

1, Fogalmad nincs róla milyen egy menstruációs görcs. Nem egy szimpla hasfájás.

2, Van akinek egy fájdalom csillapító erre csak egy cukorka kb.

3, Valóban nem érzi az ember jól magát alapból sem, ha megvan. Pláne nem a strandon.

4, Képzeld a ciklus nem így működik.Tudhatta volna...Nem, nem tudhatta.Plusz a tudomásodra is adta, hogy ELŐBB jött meg neki. Kb úgy adod elő, mintha ő tehetne róla.


Hidd el így is elég szar neki, de a hozzáállásod az meg hab a tortán.Tudod, hány strandolásról meg programról maradnak ki a lányok emiatt? Van aki munkába meg iskolába nem bír elmenni.Ez legyen a legnagyobb bajod, hogy nem tudsz elmenni strandra. Majd elmentek máskor. Addig meg gyakorolhatod az empátiát és a bocsánatkérést.

2021. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

"Tudhatta volna hogy megjön neki"


Te meg tudhattad volna, hogy nem gép, nem így működik az emberi test.

Számos tényező befolyásolja a menstruációt te IQ bajnok. 😀

2021. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!