Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

39 éves nő vagyok,a kedvesem 29.

Két éve költöztünk össze, életem első kapcsolata nálam fiatalabbal.

Adódott egy kisebb konfliktus.A barátai vele egyidősek,a párjaik akikkel pár hónapja vannak,viszont 19-22 évesek.

Megyünk haza látogatóba, ilyenkor mindig az én lakásomban vagyunk és látjuk vendégül a barátokat,az övéit is természetesen, hiszen az is közössé vált amikor otthon vagyunk.

A problémám az,hogy én 39 évesen nem szeretnék 19-22 évesekkel egy társaságban lenni, vendégül látni őket,mert az eddigi halott telefon beszélgetések alapján,a babám,mizuka,csajocskam, milyen mintákat tegyek a körmömre és hasonlók a témák és a szókincs.

Mondtam, hogy nyugodtan találkozzon velük külön,de nem szeretné, hiszen pár vagyunk és az milyen már,hogy amíg a barátai a párjukkal jönnek ő nélkülem.

Milyen megoldással lehetne orvosolni ezt a problémát?

Köszönöm!


2021. júl. 30. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

AZ, hogy erőt veszel magadon. Nem kell minden fiatalt látatlanban ostoba, felszínes embernek tartani. Mellesleg nyugdíjasok is ugyanúgy ontani tudják a fodrász, pedikür, manikür témát. Munkahelyen is vannak fiatalok és együtt kell velük dolgoznod, nem?

Szerintem próbálj meg alkalmazkodni, még a végén kiderül, hogy jófejek. Néha kibírod. A kapcsolatotoknak sem tesz jót, ha kivonod magad.

2021. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanezt elmondod és ragaszkodsz a határaidhoz.
2021. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Korkulonbsegtol fuggetlenul, en mint no, keptelen lennek a noi szekcioban picsogni. Talalkozzanak a ferfi baratok egymas kozt, neha negyesben egy ismeros parral latogatas, es kulonben olyan emberekkel lennek en, akikkel tudok mit kezdeni. Esetemben ez pasi agyu nok, vagy pasik.
2021. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megoldani nem lehet, az embereknek eltero szemelyisegu barataik vannak. Az en felesegem is csak az egyik barati korommel van kibekulve noi reszrol, pedig egy korosztaly vagyunk. Nem tud egy hullamhosszra kerulni azokkal a nokkel, mondjuk ezt en is alairom. Amit tudok tenni, hogy ritkabban tartunk kozos osszejoveteleket, mert a barataim azok akkor is a barataim. Nalad ez meg sulyosbitva van a korkulonbseggel is. Tobbek kozott ez ezzel is jar. Ha kivonod magad teljesen, azzal a kapcsolatnak teszel kart. Olyan mintha nem lennel hajlando elmenni a szuleihez valami miatt. Ti egy par vagytok, a masik szamit rad, akkor is, ha ez szamodra kenyelmetlenseggel is jar. Feloldani nem lehet, protokollszerepben vagy, mint az angol kiralyno. A konkret esemenyeket kell csokkenteni, hogy ne kelljen mindig felvenned ezt a szerepet es a minosegi egyuttoltott idot egyutt eljetek meg, ne a barati tarsasaggal.
2021. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez nekem is fura lenne.

21 vagyok, bár nem beszélek/ beszélünk (se én se a barataim) úgy ahogy leírtad,( tehát nekem is fura), akkor is szokatlan lenne ha egy közel 20 évvel idősebb ember lenne a társaságomban. Pedig sok kollégám 20-30-35 évvel idősebb nálam és sokukkal jobban kijövök mint némely fiatal kollegával:D


De a szabadidős dolog azért mégiscsak más. 2 teljesen más eletszakasz.


Mimimalizálni kell azt az isőt amit te velük töltesz. Ő elmegy ha akar, néha te is, de senkire ne erőltessetek semmit.

2021. júl. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!