Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan hogy nem esett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy nem esett jól párod közelsége, közeledése?

Figyelt kérdés

De hiába beszéltetek a gondokról mégis megmaradt benned ez az érzés..

Mi volt az ok amiért nem esett jól h ott van?


2021. júl. 30. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Most van ez, de nem tudom, miért. Nem vesztünk össze, nem találkoztam mással, meg semmi.
2021. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Nekem is indokolatlan.

Olyan "idegenérzéshez" hasonlo. Főleg valahogy szexnél jött elő eddig.(1x vagy 2x)


Alapvetoen szenvedélyes és jó köztünk pedig, mindig akarom, soha nem utasitom el.(nem vagyunk naponta sem egyutt csak heti 2x-3x)


De megesett, hogy olyan volt, mintha egy totál idegen akarna megerőszakolni, a szervezetem tiltakozik olyankor, nem indulnak be a reflexek (nedvesedés), teljesen beszűkülök, alig bír behatolni, és szex kozben csak tűrök és mintha vmi idegen dolog lenne bennem.


És semmiféle előzménye nincs. Abszolut nem értem. Azaz olyan sem, hogy ne akarnám a szexet. De a szervezetemre jön vmi blokk.


Agyaltam már azon hogy ez valami tudatalatti lehet? De nem tudok rájönni.


Párom erről nem tud.

2021. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Nálam is most van ilyen, pedig a párommal amúgy semmi gond nincs. Egyszerűen úgy érzem, több "én-idő"-re lenne szükségem, picit hiányzik az egyedül töltött idő.
2021. júl. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Detto én is így vagyok. Szeretem ot nagyon. Imadok hozza bujni, beszelgetni vele, hulyulni, mindent.

De néha van olyan, hogy már attól is rosszul vagyok, ha megcsokol. Ez mi a franctol lehet?!

2021. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Amikor nagyon gondolkozom nem vagyok nyitott a közeledésre. Sem beszélgetésre sem szexre sem egyébre. Attól, hogy merevedésem van nem jelenti azt, hogy van is hozzá kedvem.

Barátnőmmel megbeszéltük, hogy ilyenkor ne erőltesse és térjünk rá vissza később.

2021. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
Hát nekem most van ilyen, hogy van egy kisbabánk. Mikor elalszik este, sajnos legtöbbször azt érzem, hogy hadd ne érjen most hozzám senki, egész nap folyton valami testkontaktus van, most egy kicsit neeee...
2021. júl. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%
4-es vagyok. Iszonyat örülök, hogy nem csak én vagyok ezzel így, mert állandóan lelkiismeret-furdalás gyotor emiatt😅
2021. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Szakítás előtt mindig. Egyszerűen elmúlt a dolog.
2021. aug. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!