Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elviselni a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elviselni a férfiak közeledését. Mással is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Ez vagy azért van, mert még nem találkoztam olyannal akibe szerelmes lehettem volna vagy mert vmi más problémám van. Egyszerűen nem tudok elviselni magam mellett senkit, amolyan féle furcsa érzés, szorongás.
2013. jan. 26. 02:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és 19/L.
2013. jan. 26. 02:25
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

19/F

2013. jan. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem tudom elviselni a férfiak közeledését...

34/F

2013. jan. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
I know that feel bro
2013. jan. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel, ha ennyire taszítanak a férfiak. Még csak vonzalmat, vágyat sem éreztél pasi iránt? Mert akkor főleg nem normális ez. Vagy aszexuális vagy, vagy azt nevelték beléd, hogy a szex ronda dolog vagy látens leszbikus vagy.
2013. jan. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És hogy állsz a csajokkal?
2013. jan. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
testi vonzalmat érzek férfiak iránt..nem nemi identitás zavarról van szó. érzelmileg zavar ha vki közeledni akar.
2013. jan. 26. 02:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha szorongsz, és stresszes vagy alapból próbálj elmenni vmi terapeutához. Lehet hogy neked is, mint sok más embernek segítene, hallottam a spirituális választerápiáról egészen jókat mondanak róla. Igaz kicsit bele kell nyúlni a pénztárcába, de ha változtatni akarsz szerintem megéri. Olvass utána! Csupán pár alkalom és megváltozhatsz, megszűnhet. De fontos hogy a változást akarnod kell!
2013. jan. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

vmi lelki trauma lehet,m vagy a megszokás törvénye érvényesül hogy még nem volt senkid és fura lenne ha lenne.


Pszichológus... jobban jársz

2013. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!