Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közös pontok, törzshelyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös pontok, törzshelyek szokások amiket csak együtt csinál a pár.ez ha nincs, vagy ellene tesz, az miért lehet?

Figyelt kérdés

Nemrég majdnem szakitottunk. Igy bevillantak azok a gondolatok amik majd rá emlékeztetnek. Hogy itt ott vele voltam most meg egyedul :( stb


Kibékültünk és folyamat kapom a "pofonokat"

Hogy amirol azt hittem a törzshelyunk vagy kettőnkre tartozik (most vegyunk pl egy rendszeres beszélgetős sétát mindig ugyanott, vagy egy éttermet ahol eloszor randiztunk de visszajárunk vagy evfordulora is stb), szoval az Összesminden, amirol eddig én azt hittem hogy csak a Miénk azok a pillanatok, kiderült hogy másokkal is simán elmegy oda setalni, ott enni, kaocsolat után se lenne meg benne ez az érzés hogy most már nem vagyok ott és pedig itt ettunk setaltunk akarmit csinaltunk mindig.


Ez még hagyján is.

De ezután jött a döbbenet belém, hogy nekünk NINCS is egyetlen olyan dolgunk sem így, ami közös pont, csak Minket "jelkepezne", csak egyutt csináltuk (leszamitva a szex meg a minimumokat), csak mi járunk oda, az csak a MI pillanatunk, csak mi éljük át együtt.


Most nem tudom nála ez tudatos is lehet? Hogy pl rendszeresen jarunk valahova jokat beszelgetunk erre viszi máskor a haverját is meg akkor ennyi erovel a kovetkezo meg kovetkezo párját is.



Most agyalok azon hogy

1.köztünk miért nincs ilyen

2. Ha lenne is, AZ az első, hogy azonnal bevon mást is, mással is megy koroket a margit szigeten vagy akármi


És konkluzio:

Ha szakítanánk semmirol nem en jutnék eszébe, nincs egy szokás, egy osszetarto pont ami csak Rám emlekeztetnè, stb



#baratok mindenhol ahol a paroddal voltal
2021. júl. 31. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

túl èrzelmes sràc költői kérdése?


Mások az èrzelmi igènyeitek

2021. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De most keozeld el

Megismersz egy csajt elhivod etterembe. Es hatalmas szerelem lesz koztetek. Az az etterem emlekzetet jelkepezi hogy ott ismerted meg. Gyakorta visszajartok. Esetleg evfordulokat is unnepelni.



Erre maskor elmesz a haverral is oda, sőt esetleg egy szakitas utan a TI KÖZÖS helyetekre viszed az osszes tobbit is randizni.


Ez nem azt jelentené esetleg hogy egy jo nagy SEMMI vagyok neki? Egy szurke atmeneti pont es ennyi csak?

2021. júl. 31. 12:31
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

#1-es vagyok:

Én is ilyen srác voltam, de ez a világ kiölte ezt belőlem.

Felesleges csöpögni mint egy fagyi, csak saját magad fogod ezzel sanyargatni.


El kell egyszerűen fogadnod, hogy máskèp gondolkoztok és èreztek bizonyos dolgokról.


Nem ismerem a csajt de lehet hogy amilyen túlfűtött vagy èrzelmileg ő nem annyira

2021. júl. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

tejoeg. neked, most komolyan az a bajod, hogy a csajod az etterembe, ahol randiztatok, elmeegy mas barataival is? most keruljon el egy amugy tok jo helyet, hogy nehogy masokkal is ott legyen, csak veled? ez komolyan mondom, beteges.


en is voltam x helyen a parommal is meg barataimmal is. attol meg a parom is eszembe fog jutni a helyrol, semmit nem von le az ertekebol, hogy esetleg massal is ott voltam. ha szeretem a parom, ra gondolok es ot kotom elsosorban a helyhez, akkor o fog elso korben eszembe jutni. ennyi.

szerintem nem normalis, amit csinalsz.

2021. júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Számomra teljesen beteges és ijesztő a felfogásod, kérdező, mintha valami elcseszett tinilányregényt olvasnék.
2021. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De akkor vonatkoztassunk el.


Sztem minden párnak vannak szokasai. De ol akár olyanok hogy egyutt szokták neha nezni a csillagokat, vagy egy prérin a kocsi mellett piknikezni, vagy csak a konyhaban mindig mondjuk gyertyanal vacsizni vagy furdeni, sztem Mindenki egytol egyig tudna olyan rendszeres pillanatokat mondani ami csak az Övék és nem tartozik bele más. Amik emlekek lesznek. Amik ugy megmaradnak.



A párom meg mintha egyenesen kerulne! Ha csillagokat nezunk kivisz mást is oda, ha kocsi mellett piknikezunk elvisz mast is, folyamat lövi ki az osszes közös élményünket hogy ne legyen közös.


Help

2021. júl. 31. 12:52
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kèrdező!


Ahogy előző hozzàszolasomba is leírtam


Különbözőek vagyunk.

Van aki érzelmileg rideg

Van aki túlfűtött

Van akiből àrad

Van aki nem tudja/akarja kimutatni


A párodnak ezek a dolgok közömbösek , ezt kell megèrtened!


( Egy felnőtt férfinek kell ezt megmagyarázni, megfordult a világ )

2021. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja bocs nem megérteni kell hanem elfogadni
2021. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De nem az etterem a baj hogy massal is megy oda.



Hanem semmi olyan nincs ami csak kizarolag kettonkre tartozna.

Az etterem csak oelda volt


A 4# semmit nem fogott fel

2021. júl. 31. 13:36
 10/12 anonim ***** válasza:

felfogtam es leirtam, hogy beteg vagy. kezeltsd magad.

vagy jarj ide tovabbra is hisztizni, higy bruhuhuu nincsenek kozos helyeitek:( ha ilyen erzelmileg roncs pioca csavom lenne, mar reg kidobtam volna, ha van egy kis esze a nodnek, o is igy tesz hamarosan.

2021. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!