Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A 2.számú szeretői viszonyba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 2.számú szeretői viszonyba mekkora bűn belepofátlankodni, ha egyáltalán bűn?

Figyelt kérdés
Van egy baráti kör 5-10 ember de szűk értelemben csak 5-en vagyunk oszlopos tagok akik kb minden összeröffenéskor jelen vannak. 3-an nős férfiak jómagam független férfi vagyok és van az 5.tag (szintén férfi) aki 4éve jegyben jár egy csajszival. Ez az 5. tag rendszeresen lefekszik egyik kolléganőjével de olykor-olykor a törzshelyünkön levő pincérnőt is megfekteti. Nos nemrég én is lefeküdtem a pincérnővel és rámzúdult a "népharag" négyük részéről. Azzal érveltek hogy a csalfa barátunk végülis még nem házas tehát még visszakozhat szóval illene mind a 3 általa jelenleg "lefoglalt" csajtól -olyan értelemben - távol tartanom magam. Én még csak olyanokat mondtam hogy "mivan??" Meghogy ez nem normális felfogás....menyasszony is egyetért-e vajon stb

2021. júl. 31. 17:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%

Mivel (feltételezem) a pincérnő szingli (remélhetőleg😂) és te is így te semmi rosszat nem csináltál. Tényleg kicsit furcsa hogy pont azt a csajt akit ő is, de ebben a sztoriban nem te vagy az inkorrekt.


Már ha ez tényleg így van ahogy leírod. Aki konstans csalja a nőjét, az meg se szólaljon, többiek pedig szégyeljék magukat.

2021. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%

Hàt fujj.

Több okból is.

- úgy képzeld el a csaj megint, csak úgy, hogy a haverod is belelógatta- jó étvágyat az orálhoz :)

- elég alja érzelmi szint kapcsolatban többszörösen félrejárni, majd cigányos módon feszkózni rajta

Az embert minősítik az “oszlopos” barátai is- nos, te a hulladék kategóriába pozícionáltad magad.

Csak akkor ne tessék csodálkozni, ha a te nődet is gátlástalanul húzogatjám azok az áldott jó haverok... utána is jó étvágyat a nődhöz.


:D

2021. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%

Még szép hogy te vagy az inkorrekt. Baráti társaságban nincs olyan hogy most neki eljegyzett barátnője van meg fektet egy másikat és akkor neked szabad a 3. Nőre rárepülni. Ott ti olyanok vagytok egymásnak mint két barát (remélem nem sokáig leszel). Ott mindenki egymásnak szingli és csak azt lehet kefélgetni akit a másik nem stoppol. Ez lehet akármennyi nő.

Aljas módon a barátodtól megtudtad hogy hogy könnyű megfektetni és mentél teis. Undorito számomra mint hasonló társaság alapító tagja. Ha abban a társaságban lennék tőlem csunyábbat kaptál volna.

2021. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%
Eszerint a felfogásod szerint a te nődet is nyugodtan lehet majd kefélgetni a többieknek. Tudod ez oda vissza működik
2021. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
a pincérnőt hol érem el? köszi!
2021. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Senkit nem stoppolunk :D Azért mert az egyik haver lefeküdt vele, semmi sem jogosítja fel arra, hogy megsértődjön a másik haverra mert ő is lefeküdt vele. Főleg ha az elsőszámú havernak ő a 3ik. Ez gyerekes és nevetséges.
2021. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
3-as csak lehet hogy a mi barátságunk más alapokon van, no nem különmegállapodással hanem személyiség alapján. Alapvetően nem lelkizünk, érdekel minket más magánélete pl ha tesójával fasírtban van nem békítünk sem hergelünk mert az kívül esik 5-ünkön. Ami a csajozást illeti mi nem segítünk egymásnak mint a legtöbben "közös barátok hoztak minket össze"-féle kerítősdivel. Mindenki maga keresse meg a kenyerét is meg az ágymelegítőjét is. Szóval eddig efféle korlátozásról se volt részletes értekezés csak a magától értetődő esetekben volt tiltólistán egy adott nő. Én a magától értetődően tiltott kategóriába a feleséget, menyasszonyt értettem, lám a többiek tágabban értelmezték ezt a kört.
2021. júl. 31. 17:35
 8/23 anonim ***** válasza:
16%
Mert te csak egy szarka vagy ott aki morzsán él. Elítélendő.
2021. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
#3: az az undorító, aki a menyasszony mellett megdugja a pincernot. Nem a kérdező. A pincérnő nem a tulajdona a pasinak. Inkább ássa el magát az egész himluvnya társaság.
2021. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
16%
Nem ítélkezhetünk senki felett kedves#9. Senki nem lát bele a kapcsolatba, lehet hogy nyílt kapcsolat.
2021. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!